SLUMS ATTACK o premierze płyty "Reedukacja"

28.02.11 przez Darek96 Podaj dalej

Miniaturka

Na oficjalnym kanale YT ukazało się wideo promujące sklepową premierę albumu "Reedukacja" oraz wydarzenia bezpośrednio z nią związane, czyli kolejno: 04.03. konferencja prasowa w poznańskim Sheratonie (godz.13.00), 04.03. bankiet premierowy w klubie Alcatraz (godz. 20.00), 05.03 spotkanie z fanami z możliwością podpisania płyt (godz. 13.00 Media Markt M1, godz. 17.00 Media Markt King Cross), 05.03 16:00 "Godzina Re" oraz koncerty SLU zaplanowane na najbliższe tygodnie.Między 4 a 5 marca br Peja i Decks zaplanowali szereg imprez promocyjnych związanych z premierą ich nowej płyty „Reedukacja”. Najpierw chłopaki udzielą szczegółowych informacji dotyczących pracy nad płytą, jej zawartością oraz planami związanymi z trasą koncertową. Spotkanie dla przedstawicieli radia, gazet, portali oraz TV wystartuje od godz. 13.00 w sali Kaponiera na 1 piętrze hotelu Sheraton przy ul. Grunwaldzkiej w Poznaniu. Serdecznie zapraszamy zacnych reporterów.

Tego samego dnia od godz. 21.00 SLU będą gospodarzami bankietu z okazji premiery płyty, który odbędzie się w poznańskim klubie Alcatraz. Na zaproszenie muzyków pojawi się czołówka polskiego rapu w tym goście, którzy udzielili się na płycie. Podczas imprezy nie zabraknie wykonań na żywo i samego odsłuchu płyty. Przewidziana jest również obecność mediów. Ty również możesz przyjść na tę imprezę.
O godz. 13.00 w sobotę na terenie Media Marktu M1 przy ul. Szwajcarskiej 14 odbędzie się pierwsze ze spotkań z fanami, podczas, którego zespół opowie o płycie, którą ochoczo będzie też podpisywać. Powtórka tej samej akcji przypada na godz. 17.00 na terenie Media Marktu w King Crossie przy ul. Bukowskiej 156. Wypatrujcie nas na plakatach reklamowych i telebimach większych miast. To będzie udany weekend!
Uwaga nadchodzi godzina RE! Apelujemy do fanów w całej Polsce o liczne przybycie 5 marca o godzinie 16.00 w wybrane miejsca w całym kraju. Nagrajcie całe wydarzenie i wrzucajcie na portale społecznościowe oraz kanały YT. Pokażcie Polsce jak wielu ludzi identyfikuje się z SLU GANGIEM. Apelujemy też do całej reszty zbierajcie się w ulubionych miejscach swoich miast i za przykładem objętych „telebimem” miast dokumentujcie to wydarzenie. Nie ważne czy to Centrum Handlowe czy Żabka. Do dzieła!


Poznań vis-a-vis C.H. Stary Browar Półwiejska /Krakowska
Poznań Rondo Kaponiera
Gdynia ul. Świętojańska 32
Łódź ul. Piotrkowska / Mickiewicza
Katowice Galeria Skarbek
Szczecin Plac Żołnierza
Gdynia ul. Chwaszczyńska
Warszawa ul. Marszałkowska/Świętokrzyska
Gdynia/Rumia ul. Żwirki i Wigury
Kraków ul. Karmelicka Teatr Bagatela


Linki z akcji przesyłajcie na reedukacja2011@gmail.com
Przypominamy o pre orderze, który cały czas działa na stronach rapportal.pl oraz unhuman.pl


Copyright © www.PejaSlumsAttack.pl 2006-2015. All rights reserved.
Created by Ka-Design.pl
Google+