"Reedukacja" wciąż #1

18.03.11 przez Darek96 Podaj dalej

Miniaturka

Najnowszy album Slums Attack 'Reedukacja' w drugim z rzędu notowaniu OLiS zajmuje pierwsze miejsce i jest obecnie najlepiej sprzedającą się płytą w Polsce. Wydawnictwo rozeszło się w ponad 30 tysiącach egzemplarzy dzięki czemu uzyskało status 'platynowej płyty', co zostało potwierdzone w dzisiejszym notowaniu OLiSu.

Oficjalna lista sprzedaży :: OLiS

Doskonała sprzedaż 'Reedukacji' jest powodem do dumy dla jej autorów Peji i Dj'a Decks'a, o czym mówi sam poznański raper: "Nasi fani po raz kolejny pokazali klasę sięgając po 30 tys. sztuk pojedynczych egzemplarzy. To niecodzienne zjawisko w kategorii muzyki rap pozwala nam optymistycznie patrzeć w przód, wiedząc iż polski słuchacz w dobie piractwa internetowego i hejtingu udowadnia, że muzyka jest nadal ważna windując w niecały tydzień "Reedukację" do statusu platyny i pierwszego miejsca w zestawieniu OLiS. A wszytko to bez jednego teledysku i promocji w dużych mediach. Do zobaczenia na koncertach!"

Wręczenie platynowej płyty odbędzie się już 26 marca w trakcie koncertu promocyjnego w Warszawie, który odbędzie się w klubie Fonobar. Na tym wydarzeniu obecnych będzie większość gości pojawiających się na płycie 'Reedukcja', a wśród nich legenda hip-hopu prosto ze Stanów Zjednoczonych Jeru the Damaja.


DATA: 26.03.2011
MIEJSCE: Warszawa, Fonobar
BILETY:
- 25 zł przedsprzedaż: rapportal.pl
- 30 zł w dniu imprezy
NA SCENIE: Slums Attack + goście z albumu "Reedukacja", DDK, Fabuła


Copyright © www.PejaSlumsAttack.pl 2006-2015. All rights reserved.
Created by Ka-Design.pl
Google+