Pierwsza rocznica śmierci Guru

19.04.11 przez Darek96 Podaj dalej

Miniaturka

Dziś przypada pierwsza rocznica śmierci legendarnego rappera Guru. W marcu ubiegłego roku artysta dostał ataku serca, po którym na kilka dni zapadł w śpiączkę. Po wybudzeniu jego stan zdrowia ulegał stopniowej poprawie. 19 kwietnia Guru przegrał długotrwałą walkę z rakiem. Będąc w szpitalu, raper napisał list w którym wyznaje, że w ostatnim czasie starał się pokonać chorobę:
"Walczyłem z rakiem przez ostatni rok. Próbowałem wszystkich możliwych medycznych środków. Piszę te słowa ze łzami w oczach, jednak nie z powodu cierpienia, ale wspominając cudowne życie, jakie miałem i wszystkie wspaniałe osoby, jakie miałem przyjemność poznać".
Guru uchodzi za jednego z pionierów amerykańskiego hip-hopu. Wraz z DJ-em Premierem założył legendarny duet Gang Starr, a samodzielnie nagrał cztery części cyklu "Jazzmatazz".

Już dzisiaj o godzinie 17:00 na oficjalnym kanale YT youtube.com/user/djdecks odbędzie się premiera klipu "Oddałbym" z udziałem członka Gang Starr Foundation - Jeru The Damaja oraz O.S.T.R.


Copyright © www.PejaSlumsAttack.pl 2006-2015. All rights reserved.
Created by Ka-Design.pl
Google+