35-te urodziny Rycha Peji!

17.09.11 przez Kargul Podaj dalej

Miniaturka

Zapewne każdy prawdziwy fan doskonale zna datę 17 września. Dziś swoje 35-te urodziny obchodzi Rychu Peja! Z tej okazji chcielibyśmy złożyć mu najserdeczniejsze życzenia, dalszych sukcesów, zawodowych jak i prywatnych, dużo zdrowia, abyś mógł dawać nam jeszcze więcej radości i energii na koncertach ;) Kolejnych płyt, platynowych krążków, tras koncertowych oraz jak najmniej problemów ;)

życzy Redakcja oraz FaniPoniżej znajdują się wybrane życzenia od fanów:

rps16,
Życzę Ci, żeby nigdy nie przyszło Ci do głowy skończyć z rapem, czy przerzucić się na jego egzotyczne odłamy, rób to co umiesz najlepiej w klasycznej formie, co by sie nie działo. Życzę wiele zdrowia, żeby nie mogło przeszkodzić w karierze ani czymkolwiek innym, życze Ci spełnienia marzeń, muzycznych i osobistych, żeby Pani Paulina nigdy nie powtórzyła słów refrenu KO.CHAM, a żebyś Ty jak najczesciej powtarzał ten z KC : )

Crasher,
Drogi Ryszardzie! Chciałbym życzyć Tobie byś był na scenie hip hopowej jak najdłużej. Życzę Tobie wytrwałości w tym co kochasz i co robisz. Dużo zdrowia i wszystkiego najlepszego, przede wszystkim spełnienia marzeń. Powodzenia w życiu artystycznym, ale także w osobistym które jest najważniejsze. Dziękuję Ci za 18 lat twórczości, dziękuje Ci za wszystko co zrobiłeś dla polskiej sceny muzycznej. Mam nadzieję, że po osiągnięciu pełnoletności Twoja twórczość będzie z biegiem lat jeszcze lepsza i dojrzalsza. Twój rap zmienił moje życie i mogę powiedzieć szczerze, że nie wyobrażam sobie polskiego rapu bez Rycha Peji. Wierzę, że Ojciec Chrzestny tego gatunku w Polsce będzie co raz to lepszym raperem, ale i człowiekiem.

RPS| Fanatyk,
Wszystkiego najlepszego i jak najwięcej Złotego, a najlepiej Platynowego Szczęścia, bo zawsze się przydaje trafnych wyborów, wielu pomyślnych chwil i aby RAP dzięki Tobie jednoczył pokolenia. Abyś grał dla nas jeszcze jak najdłużej i tworzył dalej tak majestatycznie hipnotyzujące kawałki oraz oczywiście gromadki równie uzdolnionych dzieci


hennessey,
Wszystkiego co Najlepsze Ryszrdzie! Aby Twój artyzm muzyczny nigdy się nie wypalił, aby otaczający Cię ludzie każdego dnia Tobie sprzyjali. Aby cele jakie obrałeś w życiu ziściły sie w rzeczywistość. Stałeś się człowiekiem sukcesu ,a mimo to nadal jestes "swój chłop", którego nie koniecznie odzwierciedla ilość sprzdanych płyt lecz ilość fanów jakich mogłeś sobie zrzeszyć poprzez dwie dekady twórczości muzycznej. Bardzo dziękuje za czas spedzony na koncertach, był to dla mnie czas bezcenny, który odmienił me dotychczasowe życie. SLU na całe życie!


Rapowy Gnojek,
Drogi Ryszardzie. Chciałbym życzyć Ci wszystkiego najlepszego , dużo zdrowia bo to najważniejsze, dalszych sukcesów na rynku muzycznym i nie tylko. Jesteś przykładem, że jeżeli czegoś się bardzo chce to można to osiągnąć. Abyś dalej dążył do wyznaczonych sobie celów. Abyś nadal robił tak świetny RAP, który pozwala oderwać się od codziennych problemów. Abyś nie musiał już nigdy nagrywać utworów takich jak "Pozwól mi żyć". Żeby Twój związek przetrwał wszystko, był na dobre i złe. Życzę Ci kolejnej platyny bo zasługujesz na to. Jeszcze raz wszystkiego dobrego i dużo zdrowia.


Fuz,
A ja życzę żeby ta "Gówniana sytuacja" na polskim rynku fongraficznym się zmieniła, by "Mordercy" naszej kochanej muzyki w końcu upadli na dno, "Pozwolili życ", by nikt "więcej nie zapytał" o czym jest twa płyta, by "trudny dzieciak" z "bronxu" żyjacy w "zwykłej codzienności" mógł żyć "all inclusive" i mówić "jest jedna rzecz", dla której warto żyć! Aby "głucha noc" była "z miastem w mieście" a w "zachodniej czesci polski" ludzie mogli mowic: " ZAWSZE BEDZIE TAKIE GRANIE"! Życze również, żeby każdy Twój fan mógł powiedzieć: "pamietam nie zapomne.." i mógł "wciąż" śmiało "robić lans" oraz mówić swej "de najsłodszej w mieście": "KC"! A tak "na serio" to wszystkiego najlepszego i żeby twa muzyka rozświetlała i ukazywała "właściwy wybór" w życiu nie jednemu człowiekowi! STO LAT!


Copyright © www.PejaSlumsAttack.pl 2006-2015. All rights reserved.
Created by Ka-Design.pl
Google+