My Riot "Sam przeciwko wszystkim" feat. Peja

30.09.11 przez Darek96 Podaj dalej

Miniaturka

Zespół My Riot przedstawia nowy teledysk do utworu „Sam przeciwko wszystkim” z gościnnym udziałem Peji. W klipie występuje sam Tomasz Gollob – indywidualny mistrz świata w jeździe na żużlu.
Glaca: „'Sam przeciwko wszystkim' to moja kolejna produkcja, w którą zaangażowany jest Ryszard Peja. Kolejny utwór, który kierujemy do wszystkich z otwartymi oczami i kochających dobre dźwięki i do tych, dla których 'Jeden taki dzień' i 'Pozwól żyć' były ważnymi kawałkami. Teledysk do nowego singla z płyty "sweet_noise" My Riot, powstawał przez wiele tygodni. Zaangażowałem do jego stworzenia Mikołaja Góreckiego, który pracował z duetem Glaca&Peja przy Jeden taki dzień. Tak ważny projekt mogłem oddać tylko w jego ręce. 
W teledysku dopełnieniem muzyki i tekstu jest historia prawdziwego mistrza. Indywidualnego mistrza świata na żużlu, Tomasza Golloba. Chcieliśmy pokazać drogę na szczyt młodego chłopaka który ma jedno marzenie: stać się, w tym co robi, najlepszym na świecie. Dzięki Gollob Racing i klubowi Stal Gorzów mogliśmy wejść tam gdzie oko normalnego kibica nie dociera. 
Tomek Gollob uwierzył w wizję, którą mu przedstawiłem i jego pomoc była nieoceniona.
My Riot, Peja i mistrz świata na żużlu. Połączyła nas pasja i ciężka praca którą wkładamy w urzeczywistnienie swoich projektów i snów.
 Pokonaliśmy w sumie 5 tys. km żeby zrobić zdjęcia do tego obrazu. Muszę osobiście podziękować tym, których wsparcie sprawiło że możemy Wam zaprezentować wideo do 'Sam Przeciwko Wszystkim'.
 Bez pomocy mecenasów i sponsorów ten klip nie mógłby powstać. Dziękuję firmie Enea za wsparcie dla artystów i sportowców. Dziękuje Mirkowi Maszońskiemu/mts-logistic za wspieranie mojej wizji artystycznej.

Jak najserdeczniej pozdrawiam i dziękuję za zaangażowanie w obraz, młodzikom GUKS Wawrów, juniorom i seniorom Stali Gorzów oraz całemu Zarządowi i pracownikom klubu. Kolejny sen, tym razem o połączeniu świata muzyki i sportu można było spełnić. Jesteśmy wdzięczni, że tylu ludzi zaangażowało się w powstanie tego obrazu. Dziękujemy Wam wszystkim."
Link do teledysku na oficjalnym kanale youtube.com/myriotband: http://youtu.be/PoUOu7Vhdxg
Na kanale www.youtube.com/myriotband można znaleźć dodatkowe filmiki obrazujące prace nad klipem.
W razie potrzeby możemy udostępnić plik z teledyskiem do ściągnięcia.
Kontakt: Sylwia Lato: manager@myriotband.com lub anna.milosz@emimusic.com.


"Sam przeciwko wszystkim" feat. Peja.
Z albumu zespołu My Riot pt.“sweet_noise“

Reżyseria: Mikołaj Górecki
Scenariusz: Mikołaj Gorecki, Piotr "Glaca" Mohamed
Zdjęcia: Jacek Szymanski, Mikołaj Górecki, Jacek Banach (R5films.com)
Produkcja: Piotr "Glaca" Mohamed/Noise Inc.
Koprodukcja: Maciej Krycki/ Battat, Szklana Stopa/MUCHA
Montaż: Futro Film - Dawid Skrzypek
Postprodukcja i kolor-korekcja: Futro Film
Wizaż: Katarzyna Derewnicka
Fryzjerstwo: Magda M&M Goleniów,

Przelot zorganizował MonsterEnergy Polska (www.monsterenergy.com). Dzięki EMI Music za zaufanie. Pragniemy bardzo podziękować Twórcom i ekipie pracującej przy realizacji za pracę “na krawędzi”. Dziękujemy klubowi Stal Gorzów, Panu Prezesowi i Pracownikom oraz niezrównanym Zawodnikom, za zaangażowanie, i za pomoc w realizacji tego obrazu. www.stalgorzow.pl . Dziękujemy najmłodszym sportowcom z GUKS Speedway WAWRÓW, biorącym udział w teledysku z takim zapałem: ALAN SZCZOTKA, MARCEL STUDZIŃSKI, RAFAŁ KARCZMARZ, KAMIL NOWACKI (www.speedwaywawrow.pl). Specjalne podziękowania dla Tomasza Gaszyńskiego/ Gollob Racing (www.gollobracing.com). Mega specjalne podziękowania za cierpliwość, inspirację i odwagę kierujemy do TOMASZA GOLLOBA. Mistrza! Bez pomocy firmy ENEA ten teledysk by nie powstal. Dzieki za zaufanie i wparcie w przekraczaniu granic. www.enea.pl Dziękujemy za wsparcie naszych działań artstycznych firmie Maszonski (www.mts-logistic.pl).

Dzięki również za pomoc:
Galeria Malta Poznań, (www.galeriamalta.pl)
Restauracji Estella w Poznaniu (www.estella.pl),
Hotelowi Fado w Gorzowie (www.hotelfado.pl),
Hotelowi Adler i Państwu Braciszewskim w Swarzedzu (www.adler-hotel.pl),
Dickies Polska (www.dickies.pl)
Sklepu Rockman, Szczecin. (rockman.com.pl)foto: gnato666

www.myriotband.com
www.facebook.com/myriotband
www.myspace.com/myriotband
www.youtube.com/myriotband


Copyright © www.PejaSlumsAttack.pl 2006-2015. All rights reserved.
Created by Ka-Design.pl
Google+