Viruz (Styl ViP) i HZOP w RPS Enterteyment

30.09.11 przez Darek96 Podaj dalej

Miniaturka

Z nieskrywaną dumą oświadczamy, iż dołączyło do nas kolejnych dwóch artystów, których albumy ukazą się na przełomie 2011/2012. Pierwszy z nich to weteran śląskiej sceny rap - Viruz współzałożyciel gliwickiej ekipy Styl ViP znanej m. in. ze współpracy z Dono (TeWu), Pihem, HST czy Jajonaszem (Czarne Złoto). Viruz od jakiegoś czasu pracuje nad swoją solową płytą i album pt. ”Veffekt”, która ukaże się nakładem RPS Enterteyment. Drugi to Skwarek - HZOP (Honorem Zjednoczeni Odwagą Połączeni) lubelski rapper rocznik 89' związany z ekipą Ciemna Strefa (m. in: Bonus RPK). W studiu o tej samej nazwie pod okiem DDK realizuje dobrze przyjęty krążek "HZOP - w imię zasad", nad którym patronat objęła ekipa RPS Enterteyment. Obecnie artysta kończy swój pierwszy legalny album, na którym gościnnie pojawią się m. in: DDK, Słoń, Arczi (Szajka), RPS i Bosski Roman. HZOP "DROGOWSKAZY ŻYCIA" - już niebawem.


Viruz – Robert Ignaczak (ur. 25 lipiec 1977) Reprezentant Gliwic, kontakt z rapem zaczął w 1996 r. kiedy to zasilał pierwszy hip-hopowy skład w Gliwicach – HDS Skład. Było to 6 MC których współpraca zaowocowała zagraniem kilku wspólnych koncertów oraz wydaniem w 1999 r. demówki - HDS "Parodos".
W wyniku nieporozumień miedzy członkami grupy po jakimś czasie nastąpił rozpad składu. W wyniku czego utworzyły się dwa odrębne zespoły. Wtedy to Viruz wraz ze swym przyjacielem ze szkolnej ławki założył zespół Styl V. i P.
Pierwszy album jaki został wydany przez duet Styl V. i P. to płyta pt."Bez odwrotu". Płyta została wypuszczona jako nielegal w 2005 r. a na kompilacji znalazło się 14 numerów oraz dwa teledyski, które promowały wydawnictwo zrealizowane do utworów: "Smak Zwycięstwa" z gościnnym udziałem Dono z grupy TEWU oraz "Nic mi tego nie zastąpi". W większości album został wyprodukowany przez Dono (Tewu), za wyjątkiem: nr 9,12 - Jajonasz (Lukatricks), nr 8 - DJ Eprom, nr 13 – Seon.

W 2006 r. chłopaki wypuścili EP pt. "Ten czas i miejsce". Była to limitowana edycja z 8 numerami gdzie za bity odpowiedzialny jest młody producent z okolic Gliwic – Dugi, jeden bit od Seona i remix Sadamma.

W grudniu 2007 r. wyszedł drugi długogrający album wydany przez gliwickich MC pt. „ Wyjść na prostą” składający się z 19 pozycji, gdzie gościnnie pojawili się: Pih, Tewu, HST , Jajonasz (Czarne Złoto), Mata (Dialektyka), Marta M, Schrubba Knox. Za skrecze odpowiadają: Dj Eprom oraz Dj Tactik Producenci: Dugi, Stahu, Brown Cube, Dj Tactik, Sadamm, Lukatricks ( Jajonasz ), Dono ( Tewu ), Szyha.
Płytę promowały teledyski zrealizowane do utworów: "Nowy klub", w którym, obok Styl V.i P., pojawił się Cham-Pion, reprezentant TEWU oraz "Nic mi tego nie zastąpi cz.II".


Po prawie trzech latach nieobecności duet z Gliwic 9 października 2010 r. wydaje trzeci album o tytule „N.M.T.N.Z.” (Nic Mi Tego Nie Zastąpi), na którym o warstwę muzyczną zadbali tacy producenci jak: O.S.T.R., Dono (Tewu), SebaKK (AlboAlbo), Dugi, Toman oraz punk’owa grupa Whitman. Na krążku nie zabraknie tradycyjnie już, znakomitych DJ’ów tj.: Haem, Bart (MadCrew), Eprom, Tactik, Morda, a gościnnie dograli się: Dono, Champion (Tewu), oraz Whitman
Pierwszym wideoklipem promującym nowy album jest teledysk zrealizowany do utworu:
„S.T.Y.L.- V.I.P.” . Produkcją zajął się SebaKK, członek ekipy AlboAlbo, gościnnie pojawił się Dj Bart, Mad Crew. Teledysk został wykonany w technice animacji poklatkowej. Reżyseria i montaż: Bartek Potoczny (Studio Movil). Przy pracy nad teledyskiem udzielił się również Oset.
Drugi klip został zrealizowany do tytułowego utworu „Nic mi tego nie zastąpi cz.III” prod. O.S.T.R., skrecz DJ Haem również przy współpracy z Bartkiem Potocznym (Studio Movil). Trzeci obraz został zrealizowany do utworu „ Ślepy zaułek” gdzie bit wyszedł spod ręki OSTR’a skrecze dograł Dj Haem. Montaż i reżyseria: Tomasz Wypych (PLAYSTOP DIVISiON)

Viruz od jakiegoś czasu pracuje nad swoją solową płytą i album pt.” Veffekt” w grudniu 2011 r. ukaże się nakładem RPS Enterteyment.

www.facebook.com/viruzstylvip
www.myspace.com/viruzstylvip
www.stylvip.com.pl
www.youtube.com/stylvip

HZOP - Skwarek, rocznik ‘89, lubelski raper reprezentujący miasto Piaski. Swoją przygodę z rapem rozpoczął na przełomie 2004r. kiedy to wraz z grupą ziomków (Nietoperz, Klemens) postanowili założyli ekipę HZOP (Honorem Zjednoczeni, Odwagą Połączeni). Pierwsze ich nagrania są właśnie datowane na tamten okres czasu. Były to dość amatorskie nagrywki na własnych bitach tworzone dla siebie i swojego najbliższego otoczenia. Od tamtej pory aż do końca 2008r. chłopaki mieli przerwę po to by powrócić na lubelską scenę. Z różnych powodów skład ekipy lekko się wymieszał, HZOP tworzyli wtedy (Skwarek i Czarny), nagrali kilka numerów które dotarły do trochę większego grona. Niestety z braku czasu ekipa znowu zawiesza swoją działalność.
W 2009r. Skwarek angażuje się w projekt z Wroną - producentem z Lublina i rozpoczynają prace nad wspólną płytą "Wrona & Skwarek - NBP". Rejestrują kilka nagrań, dzięki czemu lubelscy słuchacze powoli zaczynają poznawać chłopaków m.in. przez tytułowy kawałek "NBP". Niestety płyta również nigdy nie ujrzała efektu końcowego do dziś z niewyjaśnionych przyczyn. Wtedy SKW postanawia, że będzie sam reprezentował HZOP i pracuje nad swoim solowym materiałem.
W 2010r. zaczyna nagrywać pierwsze numery które można było usłyszeć na oficjalnym, istniejącym do dziś MySpace.com/HZOP, na bitach pojawiają się ludzie z różnych stron Polski (Ryba NWS, Maciek K., Zbuu, Wrona, Czaruś, WOWO, BSZ). Następnie HZOP - bo teraz tak o sobie mówi, wysyła swoje nagrania do Bonusa RPK i zostaje przyjęty do ekipy Ciemna Strefa. Wtedy wszystko powoli zaczyna nabierać tempa. Prace nad solowym projektem trwały. Ostatnie numery na płytę zostały nagrywane w studiu Ciemna Strefa u DDK, tam Skwarek poznaje wielu ludzi i nawiązuje nowe kooperacje.
Efektem tej współpracy m.in. jest numer "HZOP - Prawdziwy przekaz feat. TWM, Legion, DDK RPK prod Ryba NWS". Prace nad płytą dobiegają końca. Skwarek kręci swój pierwszy klip do tytułowego numeru z płyty pt. "W imię zasad". W między czasie nawiązuje się współpraca z Peją. Po wysłaniu swojego promomix’u płyty otrzymuje od Peji patronat oraz wsparcie medialne nad płytą. Materiał doczekuje swojej premiery w grudniu 2010r. Klip promujący ten krążek możecie do dziś oglądać na kanale YouTube.com/RPSENTV oraz YouTube.com/CiemnaStrefa.


Płyta "HZOP - W imię zasad" została dobrze przyjęta przez otoczenie i środowisko hiphopowe dzięki czemu HZOP zyskuje swoich słuchaczy oraz postanawia rozpocząć prace nad swoim drugim solowym materiałem. Inwestuje w potrzebny mu sprzęt i wraz z bratem (Nietoperz SGP) otwiera własne studio u siebie w domu. Jego marzeniem zawsze było wydanie legalnej płyty więc zwraca się z tym pomysłem do Peji.
Właściciel wytwórni RPS ENTERTEYMENT daje szanse młodemu raperowi i planują wydanie drugiej płyty HZOP na rok 2012. Już dziś wiemy, że na płycie gościnnie pojawi się m.in. Bosski Roman, Peja, Słoń WSRH, RPK, Arczi Szajka, Lukas OM, SGP, Peszi KS76, na bitach NWS, Fuso, WOWO, LAD, Jawor. HZOP angażuję się również w projekt z lubelskimi ekipami (WS, BRW, SGP) "Podziemny krąg" efektem czego ukaże się już niebawem klip oraz mixtape. Wszelkie nowości, informacje dotyczące HZOP znajdziecie na oficjalnym profilu facebook.com/HZOPofficial

HZOP "DROGOWSKAZY ŻYCIA" - już niebawem.


Copyright © www.PejaSlumsAttack.pl 2006-2015. All rights reserved.
Created by Ka-Design.pl
Google+