Jeru the Damaja, Cali Agents i J Cab na Terrorym Fever 2

30.09.11 przez Darek96 Podaj dalej

Miniaturka

Cali Agents oraz J Cab to pierwsi opublikowani zagraniczni goście jacy wystąpią na Terrorym Fever 2 (5.11 - Hala nr 2 Międzynarodowych Targów Poznańskich)! Drugą edycję Terrorym Fever uświetni także legenda światowego hip-hopu - Jeru The Damaja! Bilety dostępne są na ticketpro.pl, eventim.pl, a także wkrótce w poznańskich punktach CIM, Rock Long Luck, Gazeta Cafe Carton Shop oraz w sklepach Unhuman, ul. Długa 13 (www.unhuman.pl) i Vert Shop ul. Półwiejska 20. Bilety w cenie 59 zł w przedsprzedaży oraz 65 zł w dniu koncertu.


Cali Agents to hip-hopowy duet z Zachodniego Wybrzeża, w skład którego wchodzą Rasco oraz Planet Asia. Ich debiutancki krążek "How The West Was One" ukazał się w roku 2000. Jako producenci na albumie pojawi się Paul Nice, His-Panik, M-Boogie, Madlib, R'Kasha, Protest, Memo, 427 oraz Roddy Rod. Kolejne płyty "Head Of The State" (2004) oraz "Fire & Ice" (2006) potwierdziły pozycję raperów na hip-hopowej scenie w Stanach. W 2009 roku Cali Agents zawiesili działalność, ale już w 2010 roku wrócili z epką "Close To Cash Pt. 1". Poza Cali Agents Rasco współpracuje z DJ'em Wichem, z którym stworzyli The Untochables.


Na Terrorym Fever 2 zagra także J Cab, który do Poznania przyjeżdża w celu współpracy z producentem Hirassem z PC Park (Rataje), z którym zamierza nagrać kilka kawałków. J Cab rozpoczął karierę w 1997 roku. Razem z LYNX-em stworzył w Filadelfii projekt BigHeads. Ich debiutancki album "Subway Theory" dostępny był tylko na itunes, a stworzony został, gdy J-Cab nocą pracował jako taksówkarz (stąd jego pseudonim). John stworzył także solowy album dostępny na Johnecab.bandcamp.com.


Jeru The Damaja to kolejny artysta zza Oceanu, który uświetni drugą edycję Terrorym Fever (5.11, Hala numer 2 Międzynarodowych Targów Poznańskich)!
Raper z Brooklynu, który na ostatnim krążku Slums Attack udzielił się w kawałku "Oddałbym", to prawdziwa legenda nowojorskiego hip-hopu! Jeru znany jest między innymi ze współpracy z takimi artystami jak Gang Starr, Guru czy DJ Premier. Debiut "The Sun Rises In The East" (1994) w całości wyprodukowany został przez DJ Premiera. Pokłosiem wydania tego krążka był drobny konflikt na linii Jeru - The Fugees: Pras skrytykował Jeru w utworze "Zealots", na co Jeru odpowiedział w numerach ""Me or the Papes" oraz "Black Cowboys".
Kolejny album brooklyńskiego rapera ukazał się w 1996, także wyprodukowany został przez DJ Premiera. "Wrath Of The Math" został przyjęty równie dobrze jak debiut. Trzecia płyta "Heroz4Hire" została nagrana wspólnie z Mizmarvelem. Najbardziej znanym kawałkiem z tego albumu był numer "99.9 Pa Cent", w którym Jeru zaatakował swoich dawnych współpracowników z Gang Starr. Kolejne albumy "Divine Design" (2003) oraz "Still Rising" (2007) potwierdziły klasę Jeru.


W Hali MTP nr 2 przy ul. Głogowskiej14 zagrają także: Slums Attack, O.S.T.R., Kali, Fabuła, Vixen, Paluch & DJ. Story, Kobra, Śliwa, RY 23, Gandzior & PC Park, Kubiszew i PTP oraz zagraniczni goście.

Bilety dostępne są na ticketpro.pl, eventim.pl, a także wkrótce w poznańskich punktach CIM, Rock Long Luck, Gazeta Cafe Carton Shop oraz w sklepach Unhuman, ul. Długa 13 (www.unhuman.pl) i Vert Shop ul. Półwiejska 20. Bilety w cenie 59 zł w przedsprzedaży oraz 65 zł w dniu koncertu.


Copyright © www.PejaSlumsAttack.pl 2006-2015. All rights reserved.
Created by Ka-Design.pl
Google+