Glaca zaprasza na koncert My Riot z udziałem Peji i Śliwy

19.11.11 przez Darek96 Podaj dalej

Miniaturka

22. listopada w poznańskim klubie Eskulap odbędzie się koncert zespołu My Riot promujący najnowsze wydawnictwo pt. "sweet_noise". Nie zabraknie tam również Śliwy oraz Rycha Peji, który zagra z Glacą większość ich wspólnego repertuaru. Bilety do nabycia w miejscowych EMPiKach, Media Markcie, Saturnie, GRUPA TSO, Rock Long Luck i Centrum Informacji Miejskiej w Poznaniu.

My Riot to nowy zespół Glacy, twórcy i lidera grupy Sweet Noise. Debiutancki album My Riot ukazał się 13.września.2011. Płyta została stworzona przez Glacę i młodego beat makera z Sopotu, Hackera. W nawiązaniu do przeszłości Glacy płyta nosi tytuł „sweet_noise”. Mix materiału jest autorstwa Adama Toczko, a masteringiem zajął się w legendarnym londyńskim Metropolis Studios John Davis (m.in. The Prodigy, Sade, U2, White Lies). Płyta zawiera 16 utworów zaśpiewanych w większości w języku polskim. Gościnnie pojawiają się na niej Peja (SLU), Śliwa (ASPIRATIO CREW), Zbyszek Krzywański (Republika), Orion (Behemoth) i Maja Konarska (Moonlight). Okładkę płyty oraz postać Riotera zaprojektował młody grafik, Bartek Bojarczuk/illcatdzn.com

Na Taste My Riot Tour fani będą mogli zapoznać się z utworami z płyty na żywo, jak również przypomnieć sobie kilka kompozycji zespołu Sweet Noise, które Glaca zamierza wykonywać na koncertach.
Występy Glacy i spółki gwarantują bezkompromisowo zagraną muzykę, dawkę niespotykanej energii scenicznej i potężnej adrenaliny. Nie bez powodu kiedyś dziennikarze określili Glacę jako "szatana sceny" i "demona energii". Na niektórych z koncertów spodziewani są także goście - niespodzianki.


foto: gnato666


Copyright © www.PejaSlumsAttack.pl 2006-2015. All rights reserved.
Created by Ka-Design.pl
Google+