Wesołych świąt!

24.12.11 przez Kargul Podaj dalej

Miniaturka

Z okazji Świat Bożego Narodzenia, chcielibyśmy Wam złożyć życzenia, na stole dużo jedzenia, by ryba świetnie smakowała i kapusta pięknie się prezentowała. Choinka ślicznie świeciła i każda bombka się mieniła. Byście znaleźli pod choinką prezentów moc, w tą niezwykłą świąteczną noc :)

życzy Redakcja


Poniżej znajdują się wybrane życzenia nadesłane przez fanów:

"Rychu i Darku chciałbym podziękować wam za te 12 miesięcy ciężkiej pracy, które doceniam i z okazji świąt życzę wam kolejnych świetny tekstów, bitów oraz platynowych płyt jak i szczęścia w życiu prywatnym."

Pozdrowienia BezuSLU."Chciałbym z całego serca podziękować za to co robicie. Za kolejny rok wspaniałej, nieprzerwanej pracy. Za tworzenie nowych kawałków, albumów, wspaniale organizowane i grane koncerty i za wszystko co do tej pory stworzyliście. Mam nadzieję że to wszystko będzie trwało jeszcze ładnych parę lat. Obyście jak najdłużej dawali Sobie i nam wszystkim tyle radości, muzyki i przekazu. Życzę dużo, dużo zdrowia i siły do tworzenia dalszych tekstów, nagrywania kolejnych numerów i albumów, które miejmy nadzieję pokryją się złotem, a nawet i platyną. Tego wszystkiego Wam życzę oraz Zdrowych i Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku.! "

Wąsowski Konrad."Rychu i Decks, życzę Wam Wesołych Świąt i dziękuje za Waszą muzykę, która dla nas, fanów SLU jest codzienną inspiracją i częścią życia..."

AnderGrande"Drogi Ryszardzie i Dariuszu! Chciałbym Wam serdecznie podziękować za kolejny rok ciężkiej pracy. Wspólnie robicie coś wspaniałego, świetny rap którego zawsze chce się słuchać. Ciężko byłoby mi opisać moją wdzięczność i szacunek za Waszą twórczość. Dziękuję za wspaniały album jakim niewątpliwie jest "Reedukacja". Również chciałbym podziękować za wszystkie koncerty które gracie dla swoich fanów. Życzę Wam, żeby "Całkiem nowe oblicze 2" odniosło co najmniej podobny sukces co wyżej już wspomniana "Reedukacja". I na koniec życzę Wam wesołych i spokojnych świąt oraz szczęśliwego nowego roku, w którym Rychu z pewnością znów będziesz mógł nawinąć: "To był dobry rok"."

Ali8


Copyright © www.PejaSlumsAttack.pl 2006-2015. All rights reserved.
Created by Ka-Design.pl
Google+