Buczer gościem specjalnym amerykańskiego Loud Mouf!

08.02.12 przez Darek96 Podaj dalej

Miniaturka

Pochodząca z Houston hip-hopowa formacja Loud Mouf zaprosiła na swoją najnowszą płytę toruńskiego rapera Buczera. Przedsmakiem gościnnego udziału muzyka jest utwór „Making Noise” nagrany wspólnie z Flaco Ruizem, członkiem Loud Mouf.- Moja menedżerka znalazła utwór Loud Mouf nagrany z raperem Pyrexxem z legendarnej grupy ABN – mówi Buczer. – Ten dobrze znany słuchaczom south rapu artysta nie mógł wówczas nagrywać ze względu na kłopoty z prawem i polecił mnie chłopakom z Loud Mouf. Ci się zainteresowali, wkrótce dostałem bit, do którego się dograłem i tak powstał mój wspólny kawałek z Flaco Ruizem z Loud Mouf zatytułowany „Making Noise”. Oprócz tego, Loud Mouf zaprosili mnie do gościnnego udziału na swojej powstającej właśnie płycie – mówi raper.


Utworu „Making Noise” można posłuchać na oficjalnym kanale Youtube Buczera. Od 5 lutego jest tam także dostępny drugi klip promujący płytę ELWTR "Wewnętrzna siła" zrealizowany do utworu "Rapilarne linie” również z gościnnym udziałem Buczera.

Przypomnijmy, że 24 lutego odbędzie się premiera najnowszej płyty toruńskiego rapera zatytułowanej „Dwa Oblicza”. Będzie to kolejny krążek wydany nakładem RPS Enterteyment, wydawnictwa Rycha Peji. – Zapowiada się naprawdę świetny materiał – komentuje Peja. – Buczer ciężko nad nim pracował, co słychać w każdym z zawartych na płycie utworów.

Buczer na polskim rynku działa od 2002 roku. Choć płyta „2 Oblicza” będzie jego pierwszym oficjalnym, solowym wydawnictwem, ma już na koncie w sumie dziesięć oficjalnych oraz nieoficjalnych produkcji, w tym trzy wydane własnym sumptem, solowe mixtape`y o wspólnym tytule „Podejrzany o rap”. Muzyk najbardziej kojarzony jest z formacją PTP (Północny Toruń Projekt).

Więcej na:
www.myspace.com/buczerptp
www.facebook.com/buczer
www.youtube.com/user/PTPrecords
www.facebook.com/RPSENTERTEYMENT


Shortcutbio:
Buczer, właściwie Paweł Buczkowski, pochodzący z Torunia raper. Na polskiej scenie zaistniał w 2002 roku. Najbliżej związany z formacją PTP (Północny Toruń Projekt), znany jest ze współpracy z Peją oraz czołówką polskiej sceny hip-hopowej i nie tylko hip-hopowej (m.in. Tomson z Afromental). Ma już na koncie w sumie dziesięć oficjalnych oraz nieoficjalnych produkcji, w tym trzy wydane własnym sumptem, solowe mixtape`y o wspólnym tytule „Podejrzany o rap”. 24 lutego 2012 roku nakładem RPS Enterteyment zostanie wydana pierwsza oficjalna płyta Buczera zatytułowana „Dwa Oblicza”.Copyright © www.PejaSlumsAttack.pl 2006-2015. All rights reserved.
Created by Ka-Design.pl
Google+