"Miejski Vibe" - ostatni klip Kobry

10.02.12 przez Darek96 Podaj dalej

Miniaturka

Z wielką dumą przedstawiamy najnowszy klip Kobry. Gościnnie udzielił się Rychu Peja. Za muzykę odpowiedzialny jest SoDrumatic. Jest to ostatni teledysk promujący album "Na Żywo Z Miasta Grzechu" i jednocześnie luźne wprowadzenie w kolejny album - Kobra/Bezczel - "0'7 Na Dwóch", który ukaże się już w kwietniu 2012 nakładem RPS Enterteyment.

- To piąty, a zarazem ostatni klip promujący mój solowy debiut „Na żywo z miasta grzechu" – mówi Kobra. – Zanim zaczniemy intensywnie promować album Kobra/Bezczel „0'7 Na Dwóch" chcemy dać naszym słuchaczom coś extra, coś bardzo rzadkiego w polskim rapie, czyli świetnie zrealizowany klip z ciekawą fabułą i scenariuszem, którego jestem współtwórcą. Będzie to mój najlepszy do tej pory klip – mówi raper.


W utworze pojawił się gościnnie Rychu Peja, za bit odpowiedzialny jest SoDrumatic. Premiera klipu jest również nieco spóźnioną inauguracją rozpoczęcia działalności agencji muzycznej "Miejski Vibe" ściśle związanej z Kobrą .

Debiut artysty „Na żywo z miasta grzechu” został wydany w grudniu 2010 roku nakładem RPS Enterteyment. Podobnie stanie się z kolejnym krążkiem, tym razem efektem poznańsko-białostockiej współpracy, czyli Kobra/Bezczel zatytułowanym „0'7 Na Dwóch". Premiera tego albumu już w kwietniu. – Długo nic nie mówiliśmy o tym albumie, bo zapowiada się prawdziwa bomba – mówi Rychu Peja, wydawca płyty. – To będzie bardzo mocno, szczery i prawdziwy album – dodaje.Występują:
Kobra
Rychu Peja
Jarek "Mixer" Mikołajczyk
Paluch
Mrokas
Kubiszew
Gandzior
Słoń
Bezczel
Dj Simo
Buczer
Zawik
Filip Wendland
Jędrzej "Pakol" Gromadowski
Mikołaj "Zima" Zimowski
Marcin "Zali" Zalewski
i inni...

Produkcja:
FlashBack Films
Blaszany Sad

Scenariusz:
Kobra
Przemysław "Jamol" Błaszak

Serdeczne podziękowania:
RPS Enterteyment
Miejski Vibe - Agencja Muzyczna
Unhuman
UpTown/Sinfashion
Rocawear Poland


Copyright © www.PejaSlumsAttack.pl 2006-2015. All rights reserved.
Created by Ka-Design.pl
Google+