Nowe oblicze Slums Attack

14.02.12 przez Darek96 Podaj dalej

Miniaturka

Na 15 września planowana jest premiera nowego albumu Slums Attack. Płyta o roboczym tytule „CNO 2” ma być zupełnie inna od dotychczasowych wydawnictw Peji i DJ Decksa.
- Do prac nad nowym materiałem przystąpiliśmy na początku stycznia – mówi Peja. – Decks odpowiedzialny jest, jak w przypadku platynowej „Reedukacji” za warstwę muzyczną, ja pracuję nad tekstami i doborem gości. Rejestrujemy demo, wybierając poszczególne produkcje pod wcześniej zapisane pomysły. Na chwilę obecną mamy gotowych już kilka utworów, z których wynika, że jesteśmy gotowi na nagranie nowej płyty. Są to utwory takie, jak „Musisz przetrwać”, „Ideologia bloków”, „Gigant” czy „Samotność po zmroku”. Tytułowe oblicze ma odnosić się do rymów, stylu, muzyki oraz kooperacji z innymi hip hopowymi ekipami zarówno polskimi jak i zagranicznymi. Nie śpieszymy się z wydaniem tej płyty, chcemy włożyć w nią jak najwięcej pracy. Chcemy pokazać, że „Reedukacja” nie była jednorazowym strzałem, że SLU nie stoi w miejscu, że wciąż się rozwijamy i nadal podnosimy poprzeczkę sobie oraz innym – dodaje muzyk.


fot. Igor Wojtkowiak

„Całkiem Nowe Oblicze 2” to również tajemniczy goście zza granicy. – Na nadchodzącym albumie pojawi się legendarna ekipa z NYC Onyx oraz jeszcze jeden raper z nowojorskiego Brooklynu, którego tożsamości na razie nie ujawnimy – mówi Peja. – Prowadzimy też rozmowy z pewnymi artystami z Wielkiej Brytanii i Francji. Mamy w planach nagranie utworu podsumowującego współpracę Slums Attack z zagranicznymi ekipami, z którymi graliśmy podczas europejskiej trasy RE-TURN TOUR. Będą to ludzie m.in. z Włoch, Anglii, Belgii, Litwy i Czech.

Tymczasem ostatni, platynowy album Slums Attack odnosi kolejne sukcesy. Po tym, jak „Reedukacja” została wybrana w plebiscycie portalu Hip-Hop.pl oraz audycji Wudoo polską płytą roku, pochodzący z krążka utwór „Oddałbym” zwyciężył w kategorii singiel roku.


Copyright © www.PejaSlumsAttack.pl 2006-2015. All rights reserved.
Created by Ka-Design.pl
Google+