Kolejny debiutant w szeregach RPS Enterteyment

16.02.12 przez Darek96 Podaj dalej

Miniaturka

Na początku marca ukaże się druga płyta lubelskiego hip-hopowca HZOP. Album zatytułowany „Drogowskazy życia” zostanie wydany nakładem RPS Enterteyment.
- To będzie mój oficjalny debiut – mówi HZOP. – Do nagrań zaprosiłem między innymi takich artystów, jak Peja, Słoń z WSRH, Kubiszew, Dudek z RPK czy Kala. Za produkcję płyty „Drogowskazy życia” odpowiedzialni są chłopaki z NWS Produkcja. 26 lutego wraz z ekipą IXliter Filmy rozpoczynamy zdjęcia do pierwszego klipu promującego nadchodzący album – dodaje.

HZOP ma już na koncie wydany nieoficjalnie w grudniu 2010 roku krążek „W imię zasad”. Już wówczas muzykowi udało się zainteresować swoją twórczością wytwórnię RPS Enterteyment. - Poprzedni, nielegalny album HZOP „W imię zasad” został bardzo dobrze przyjęty przez środowisko hip-hopowe w kraju. HZOP pokazał na nim olbrzymi potencjał – mówi Rychu Peja, właściciel RPS Enterteyment. – Gdy zgłosił się do mnie z pomysłem wydania oficjalnej płyty, nie zastanawiałem się długo. I już mogę zagwarantować, że to będzie materiał na pierwszoligowym poziomie – dodaje raper.

Dokładna data premiery albumu HZOP „Drogowskazy życia” to 10 marzec.


Początki lubelskiego HZOP sięgają 2004 roku. Początkowo jako trio a od 2010 roku jako projekt solowy, HZOP współpracuje z raperami oraz producentami z całej Polski. Po wydaniu w 2010 roku nieoficjalnego albumu „W imię zasad” przyszedł czas na legalną płytę. Premiera krążka „Drogowskazy życia” już na początku marca 2012 roku.


Copyright © www.PejaSlumsAttack.pl 2006-2015. All rights reserved.
Created by Ka-Design.pl
Google+