Vixen feat. Fabuła – sprawdź najnowszy klip

23.02.12 przez Darek96 Podaj dalej

Miniaturka

Dostępny jest już najnowszy wideoklip Vixena do wspólnego utworu z białostocką Fabułą. Obraz powstał do kawałka „Mayday Mayday” z wydanej w czerwcu ubiegłego roku płyty „Rozpalić tłum”. "Mayday Mayday" to koncertowy niszczyciel – mówi Vixen. – A dzięki obrazkowi, za który odpowiedzialny jest Ede z Fabuły Video słuchacze mają okazję poczuć moc bitu i rewelacyjnych wersów. Cieszę się, że zrobiliśmy z Fabułą ten klip, całość wygląda i brzmi rewelacyjnie – dodaje.

Utwór „Mayday Mayday” pochodzi z wydanej w czerwcu 2011 roku płyty „Rozpalić tłum”. Album ukazał się nakładem RPS Enterteyment. – Vixen jest jednym z pierwszych artystów, na współpracę z którym się zdecydowałem – mówi Rychu Peja, właściciel wydawnictwa. – Mimo, że od wydania ostatniej płyty tego rapera minęło już trochę czasu, krążek cieszy się niesłabnącą popularnością. Gorąco polecam najnowszy, ciepły jeszcze klip Vixena i Fabuły do utworu „Mayday Mayday” – dodaje raper.


Vixen, czyli Dariusz Szlagor z hip-hopem związany jest od 2001 roku. Już w 2005 roku nagrał pierwszą nieoficjalną, solową płytę zatytułowaną „Nowy Sezon”. Rok później nagrywa „Rozsypana układankę”, krążek uznany za internautów najlepszym podziemnym albumem. Od 2007 roku nagrywa cykl płyt zwanych „Vixtape`ami”. Niedługo później pojawiła się oficjalnie wydane EP-ka składu Naser&Vixen zatytułowana „Kody dostępu”. Vixen odpowiedzialny był na tym wydawnictwie również za podkład muzyczny. Jako producent pojawił się w 2008 roku na płycie Peji „Styl Życia G`N.O.J.A”. W 2009 roku Vixen debiutuje płytą „New-ton”. Materiał stworzył w całości sam. Zajął się także dystrybucją. W czerwcu roku 2011 nakładem RPS Enterteyment ukazuje się kolejna oficjalna płyta Vixena zatytułowana „Rozpalić tłum”.


Copyright © www.PejaSlumsAttack.pl 2006-2015. All rights reserved.
Created by Ka-Design.pl
Google+