Debiut HZOP: znamy okładkę i tracklistę!

28.02.12 przez Darek96 Podaj dalej

Miniaturka

10 marca nakładem RPS Enterteyment ukaże się debiutancka płyta lubelskiego hip-hopowca HZOP. Znana jest już okładka oraz tracklista utworów.

– „Drogowskazy życia” to bardzo dojrzały materiał – mówi HZOP. – Opisuje na nim wszystko to, co dzieje się na ulicach i podwórkach naszego kraju, przedstawiam mój pogląd na świat, na ludzkie zachowania. Przede wszystkim jest to płyta dla prostych ludzi, którzy znajdą w niej odbicie swojej codzienności. Do nagrań zaprosiłem między innymi takich artystów, jak Peja, Słoń z WSRH, Kubiszew, Dudek z RPK czy Kala. Za produkcję płyty „Drogowskazy życia” odpowiedzialni są m.in. chłopaki z NWS Produkcja. Od strony muzycznej można się spodziewać naprawdę grubych bitów, od weselszych, po spokojne i poważne klimaty. Wszyscy ci, którzy sprawdzą tę płytę na pewno nie będą zawiedzeni – dodaje raper.

HZOP ma już na koncie wydany nieoficjalnie w grudniu 2010 roku krążek „W imię zasad”. Już wówczas muzykowi udało się zainteresować swoją twórczością wytwórnię RPS Enterteyment. - Poprzedni, nielegalny album HZOP „W imię zasad” został bardzo dobrze przyjęty przez środowisko hip-hopowe w kraju. HZOP pokazał na nim olbrzymi potencjał – mówi Rychu Peja, właściciel RPS Enterteyment. – Gdy zgłosił się do mnie z pomysłem wydania oficjalnej płyty, nie zastanawiałem się długo. I już mogę zagwarantować, że to będzie materiał na wysokim poziomie – dodaje.

Dokładna data premiery albumu HZOP „Drogowskazy życia” to 10 marzec. Aktualnie trwają prace nad promującym krążek klipem.

Początki lubelskiego HZOP sięgają 2004 roku. Początkowo jako trio a od 2010 roku jako projekt solowy, HZOP współpracuje z raperami oraz producentami z całej Polski. Po wydaniu w 2010 roku nieoficjalnego albumu „W imię zasad” przyszedł czas na legalną płytę. Premiera krążka „Drogowskazy życia” już 10 marca 2012 roku.


Link do promomixu: www.youtube.com/watch?v=SUI0VvM8GV8

Tracklista płyty:
01. DROGOWSKAZY ŻYCIA prod. DOS
02. PUBLICZNI WROGOWIE feat. LUKAS OM, BOSSKI ROMAN prod. LAD
03. KONSPIRACJE prod. FUSO
04. RĘKOPIS prod. NWS
05. MOJE ŻYCIE feat. DJ RAZ DWA prod. NWS
06. ULICZNA KLASYKA prod. NWS
07. TERAZ prod. JAWOR
08. GRAM ROZKOSZY prod. DISTANT 294
09. KAŻDY Z NAS feat. DUDEK RPK, RPS prod. NWS
10. PONAD WSZYSTKO feat. SIŁA GŁOSU PRAWDY prod. NWS
11. RAPU PRAWDY SMAK feat. KUBISZEW prod. FUSO
12. DUMNY Z TEGO feat. KAFAR DIXON37, DJ RAZ DWA prod. NWS
13. SZTUKA PRZETRWANIA feat. DOBO ZDR, ARCZI SZAJKA prod. DOS
14. ODBEZPIECZAMY BROŃ feat. SŁOŃ WSRH prod. MIKSER
15. ROZMYŚLAM prod. NWS
16. TO MÓJ WYBÓR feat. KALA prod. JAWOR
17. HZOP prod. NWS
18. ŻYCIE SIĘ ZMIENIA prod. NWS


Copyright © www.PejaSlumsAttack.pl 2006-2015. All rights reserved.
Created by Ka-Design.pl
Google+