Rychu Peja w Drużynie Mistrzów

22.03.12 przez Darek96 Podaj dalej

Miniaturka

Drużyna Mistrzów to nowy projekt mający na celu wesprzeć młodych ludzi poprzez sport i muzykę hip-hop. Przy współudziale wielu muzyków oraz sportowców organizatorzy mają zamiar tworzyć warsztaty sportowo-muzyczne, koncerty oraz wydawać płyty z udziałem czołówki polskiego rapu. Jednym z docelowych elementów jest wydanie składanki hip-hopowej z udziałem zarówno młodych, początkujących artystów jaki i też czołowych krajowych raperów oraz zagranicznych gości. Na krążku Drużyna Mistrzów usłyszycie m.in. Rycha Peję.
– Akcja kierowana jest do młodych ludzi, którzy często nie wierzą w siebie, a w ich życiu dominuje nuda i zobojętnienie – mówi Roman Bosski, raper i współorganizator inicjatywy. – Jej celem jest propagowanie zdrowego stylu życia, rozwijania pasji i talentów, poprzez sport oraz muzykę. Kiedy człowiek obiera sobie za autorytet jednostkę obecną w jego życiu, obserwuje ją i widzi jej sukcesy, zdecydowanie silniej wierzy w możliwość osiągnięcia podobnych rezultatów, dlatego do projektu zaprosiliśmy wielu sportowców oraz artystów muzycznych – dodaje.


Inicjatorem akcji jest Artur Pszczółkowski. Planowana premiera składanki zatytułowanej „Drużyna Mistrzów” to 7 kwietnia. Już można zamówić na oficjalnych stronach i sprawdzić preorder płyty.


Copyright © www.PejaSlumsAttack.pl 2006-2015. All rights reserved.
Created by Ka-Design.pl
Google+