RPS CLUB MEETING 2 i najbliższe koncerty

19.04.12 przez Darek96 Podaj dalej

Miniaturka

Już 26 kwietnia w poznańskim klubie "U Bazyla" odbędzie się druga część RPS CLUB MEETING. Niestety bez Nine’a, który na dzień dzisiejszy nie może opuszczać kraju. Kolejne koncerty Slums Attack to: 27.04. Gniezno (Lokomotywa), 28.04. Liverpool (Binary Cell 5.1), 30.04. Wałbrzych (K 10 - przełożony z 16.03.), 01.05.12. Brzeg (Lotnisko Festiwal 3 Kotwice - charytatywny).

DATA: 26.04.2012
MIEJSCE: Poznań, U Bazyla
BILETY: 25 zł
NA SCENIE: RPS, Gandzior, Śliwa, Vixen, Blajstar (Medi Top Glon & Hirass), Massey/Kubix, Sativa Skład

Impreza z pod znaku RPS CLUB MEETING 2 odbędzie się pomimo braku amerykańskiego headlinera. „Ze swojej strony dodam, ze chcieliśmy zastąpić Nine’a, jeśli w ogóle to możliwe innym artystą ze Stanów niestety czas bardzo ograniczył nasze możliwości i w związku z tym stawiamy na chłopaków wyłącznie z naszej wytwórni” – wyjaśnia organizator mityngów – Peja.
26.04. „U Bazyla” zobaczycie i usłyszycie na żywo: Medi Top Glona i Hirassa – dobrze znanych lokalnej społeczności hip hopowej reprezentantów PC Parku (Rataje). Wraz z nimi zagra Gandzior, który nadal promuje swój debiutancki legal „Gorące wersy płoną”. Nie zabraknie też artystów z poza Poznania. Na scenie wraz z perkusistą pojawi się rewelacja ostatnich miesięcy, Młody Wilk popkillera – Vixen, który będzie miał okazję zaprezentować premierowo poznańskiej publiczności materiał ze swojej bogatej dyskografii pamiętając jednocześnie o krążku „Rozpalić tłum” wydanym w RPS. Luki po Nine‘ ie nie da się wypełnić ale podczas imprezy zagra też świeżo po debiucie reprezentant Starego Miasta – Śliwa, który aktualnie promuje krażek „Pełen etat”. Na scenie pojawi się też Peja, który wykona z w/w artystami gościnne zwrotki z albumów, na których się udzielił. Poznańska publika może spodziewać się również wspólnego wykonania wraz z duetem Massey & Kubix nośnego ostatnimi czasy utworu „Hajs”, do którego powstał również klip. Imprezę otworzy bydgoska ekipa Sativa skład. W związku ze zmianą line up-u ceny idą w dół. Bilety w cenie 25 zł dostępne będą w dniu koncertu w kasie klubu „U Bazyla”. Za zaistniałą sytuację przepraszamy tych fanów, którzy chcieli się wybrać właśnie ze względu na koncert Nine’a.DATA: 28.04.2012
MIEJSCE: Liverpool, Binary Cell 5.1DATA: 30.04.2012
MIEJSCE: Wałbrzych, K 10
START: 20.00
BILETY: 20/30 złDATA: 01.05.2012
MIEJSCE: Brzeg, Lotnisko Festiwal 3 Kotwice
BILETY: 3kotwice.pl


Copyright © www.PejaSlumsAttack.pl 2006-2015. All rights reserved.
Created by Ka-Design.pl
Google+