RPS Club Meeting 2 – zobacz fotorelację!

07.05.12 przez Darek96 Podaj dalej

Miniaturka

Choć bez zapowiadanej gwiazdy, druga edycja RPS Club Meeting odbyła się zgodnie z zapowiedziami. Pod koniec kwietnia w Poznaniu na jednej scenie wystąpili artyści skupieni wokół RPS Enterteyment oraz sam Peja!

Obecność zapowiadanej gwiazdy, czyli rapera Nine`a okazała się nie być istotną dla powodzenia drugiej edycji RPS Club Meeting. Pomimo tego, że amerykański muzyk odwołał europejską trasę i nie pojawił się w Poznaniu, kolejna odsłona organizowanej przez Rycha Peję imprezy potoczyła się własnym torem. W poznańskim klubie „U Bazyla” pojawili się dobrze znani reprezentanci PC Parku, Gandzior i Hirass, którzy zagrali utwory z albumu „Gorące wersy płoną”, wraz z perkusistą wystąpił Vixen. Na scenie pojawił się też najmłodszy reprezentant RPS Enterteyment – Śliwa w towarzystwie Fishera i DVJ. Rinka, który koordynował całość. Artystów na żywo wspierał Peja ukrywający się pod pseudonimem RPS. Imprezę otworzyła bydgoska ekipa Sativa Skład, Młody PSZ reprezentujący Andrychów oraz Massey & Kubix z Inowrocławia.

– Cieszymy się, że pomimo wynikającej z niezależnych od nas przyczyn nieobecności Nine`a, impreza zachowała swój niepowtarzalny klimat – mówi Peja, właściciel RPS Enterteyment – To niezwykłe i bardzo budujące! Poznański klub „U Bazyla” szybko zmienił się w koncertową arenę, na której publika i raperzy dali z siebie wszystko. Dziękuję zarówno jednym, jak i drugim. Już teraz zapraszam na kolejną, trzecią edycję imprezy, której gwiazdą będzie Masta Ace! Oprócz niego wystąpią m. in. Wordsworth, Stricklin i Marco Polo oraz nasi polscy raperzy. Gorąco zapraszam i polecam fotorelację z drugiej edycji – dodaje rapper.


Zobacz pełną fotorelację! (Fot. Jędrzej Pakol)

Trzecia edycja RPS CLUB MEETING odbędzie się 22 maja, bilety można nabyć w przedsprzedaży (sklepy w Poznaniu: Unhuman ul. Długa 13 oraz Vert ul. Półwiejska).


Copyright © www.PejaSlumsAttack.pl 2006-2015. All rights reserved.
Created by Ka-Design.pl
Google+