Kroolik Underwood i Peja – wspólny klip lada dzień!

08.08.12 przez Łudzik Podaj dalej

Miniaturka

Zakończyły się zdjęcia do kolejnego klipu promującego wydany 23 czerwca album Kroolika Underwood „Gentleman Flow”. Obraz do utworu „Fabryka hitów” z gościnnym udziałem Peji ma mieć swoją premierą już wkrótce!

– Cieszę się, że zostałem zaproszony jako gość właśnie do tego kawałka – mówi Peja. – Po dwóch latach istnienia RPS Enterteyment, trochę z przymrużeniem oka, pozwolę sobie powiedzieć, że utwór ten ma dla mnie wymiar symboliczny – dodaje. Teledysk do kawałka „Fabryka hitów” ma się pojawić lada dzień. – Gorąco zachęcam do sprawdzenia! – zaprasza Kroolik Underwood.


Album Kroolika Underwood zatytułowany „Gentelman Flow” ukazał się nakładem właśnie RPS Enterteyment 23 czerwca bieżącego roku.
– To przede wszystkim rapowa płyta, ale oczywiście nie zabrakło na niej refrenów śpiewanych na kilka głosów przeze mnie, kilku kawałków w całości śpiewanych, są też dwa lub trzy bonusy na płycie utrzymane w dość chilloutowym klimacie – mówi o solowym wydawnictwie Kroolik Underwood.
– Album miał w 100% odzwierciedlać moje zamiłowanie do muzyki, do śpiewu, rapowania, grania na nstrumentach, dlatego nie zamierzałem rezygnować z takich klimatów nawet, jeśli będzie to krytykowane. Nagrywam muzykę dla świadomych odbiorców, którzy doceniają wszechstronność wykonawcy – dodaje.Copyright © www.PejaSlumsAttack.pl 2006-2015. All rights reserved.
Created by Ka-Design.pl
Google+