Preorder limitowanej edycji specjalnej SLUMS ATTACK - „CNO2”!

11.08.12 przez Darek96 Podaj dalej

Miniaturka

Półtora roku po wydaniu platynowej „Reedukacji” Slums Attack powracają z nowym albumem: CNO2! Limitowana edycja specjalna (2000 sztuk) w preorderze zawiera 2 CD na których znajdują się premierowe utwory wraz z instumentalami - 2CD. Edycja specjalna jest rozszerzona także o pakiety promocyjne do zakupu których serdecznie zapraszamy. Zamów preorder limitowanej edycji specjalnej CNO2!

– Edycja specjalna w preorderze zawiera dwie płyty CD, na których znajdują się premierowe utwory plus drugi CD z instumentalnymi – mówi Peja. – Edycja specjalna jest rozszerzona także o pakiety promocyjne. – Tytułowe oblicze ma odnosić się do rymów, stylu muzycznego oraz kooperacji z innymi hip hopowymi ekipami zarówno polskimi, jak i zagranicznymi. Długo pracowaliśmy nad tym albumem. Chcemy pokazać, że „Reedukacja” nie była jednorazowym strzałem, że SLU nie stoi w miejscu, że wciąż się rozwijamy i nadal podnosimy poprzeczkę sobie oraz innym – dodaje muzyk.

„CNO2” to kompilacja 19 premierowych utworów, na których usłyszeć będzie można gości zarówno z Poznania, Polski, Europy jak i USA. Na płycie oprócz rapującego Peji usłyszymy: Śliwę, Gandziora, Kroolika Underwood, Pezeta, Trzeci Wymiar, Tewu oraz klasycznych przedstawicieli nowojorskiej sceny: ONYX i Masta Ace. Ukoronowaniem europejskiej trasy zespołu jest utwór „Radio Wolna Europa” na którym pojawią się artyści m.in. z Czech, Litwy, Szwecji, Niemiec i Włoch. Krążek promować będą takie klasyki jak: „Ideologia bloków”, „Musisz przetrwać”, „CNO2”, „Hip Hop wciąż żywy”, „The Bridge”czy „Colabo”.

Za produkcję muzyczną odpowiedzialny jest DJ. Decks, autor wszystkich podkładów. Mix to jak w przypadku poprzednich albumów Peji, ekipa WHR. Wszystkie teksty i podkłady na „CNO 2” zostały starannie wyselekcjonowane przez Rycha. I choć okładka jest nawiązaniem do klasycznej produkcji z 1999 roku („Całkiem Nowe Oblicze”) spodziewajcie się najbardziej dojrzałego albumu spośród 5 ostatnio wydanych w ciągu zaledwie 4 lat. „CNO 2” to kontynuacja światopoglądu i obserwacji zaprezentowanych na „Na Serio” i „Reedukacji”.

Premiera płyty odbędzie się 15.09.12 nakładem firmy Fonografika, która odpowiedzialna jest również za jej dystrybucję. Już dziś wiemy, że sprzedażowo nie ustąpi „Reedukacji” a dla fanów SLU będzie nie lada gratką.


Przypominamy, że trwa odliczanie do premiery płyty: www.cno2.pl

Ofertę można powiększyć o pakiety promocyjne w atrakcyjnych cenach:
CNO2 EDYCJA SPECJALNA 2 CD + REEDUKACJA 1 CD – 54,99 zł
CN02 EDYCJA SPECJALNA 2 CD + REEDUKACJA 1 CD + VINYL REEDUKACJA 2 LP – 99,99 zł

Przy zakupie premiery CNO2 i innych płyt z katalogu hip-hopowego na RAPPORTALU w cenie powyżej 100 zł poczta gratis (NIE KURIER).


Copyright © www.PejaSlumsAttack.pl 2006-2015. All rights reserved.
Created by Ka-Design.pl
Google+