Pierwsze info i bilety na Terrorym Fever 3

04.10.12 przez Darek96 Podaj dalej

Miniaturka

Terrorym, Agencja Go Ahead i RPS Enterteyment mają przyjemność zaprosić do Poznania na trzecią edycję imprezy Terrorym Fever! Znane są już nazwiska artystów, którzy pojawią się w tym roku 3 listopada w Hali numer 2 Międzynarodowych Targów Poznańskich! Terrorym Fever to impreza pod patronatem ekipy SLU, dzięki której po raz trzeci już do Poznania przyjadą fantastyczni goście z Polski i zagranicy.

Z pewnością punktem kulminacyjnym wieczoru będzie występ Slums Attack. 15 września ukazał się najnowszy, dziewiąty już album studyjny składu – „CNO2”. Już w pierwszym dniu po wydaniu płyta pokryła się złotem! Album zdobył też pierwsze miejsce Oficjalnej Listy Sprzedaży płyt w Polsce. Jak brzmi na żywo będzie można przekonać się na imprezie Terrorym Fever, gdzie Slums Attack wystąpią razem ze swoimi gośćmi.

Podczas koncertu nastąpi dokończenie ceremonii wręczenia złotych płyt artystom, którzy nie mogli pojawić się podczas koncertu premierowego w warszawskim klubie Fonobar. Czy w ciągu miesiąca zespół otrzyma platynową płytę za sprzedaż "CNO2" i tym samym odbierze ja podczas TF 3? Nikt tego nie wie...

Jedną z głównych gwiazd wieczoru będzie też Spice 1. To amerykański raper, reprezentujący scenę zachodniego wybrzeża. Debiutował w latach dziewięćdziesiątych i wydał sporo świetnych albumów. Przełomowa była z pewnością debiutancka EP „Let It Be Known”, jednak równie mocnym albumem był „Spice 1”, "187 He Wrote" czy choćby "Amerikkaz Nightmare". W 2010 roku raper wydał płytę „Home Street Home” i do tej porty jest to ostatni punkt jego dyskografii.

Pośród wykonawców pojawi się również Pezet. Raper we wrześniu wydał album „Radio Pezet. Produkcja Sidney Polak”, płytę, na której słychać inspiracje sceną brytyjską, muzyką grime i dubstepem. Świetnym przyjęciem polskiej publiczności cieszył się singlowy utwór „Co mam powiedzieć”. Po wydaniu płyty Pezet ruszył w jesienną trasę koncertową - Terrorym Fever 3 będzie pierwszą okazją do zobaczenia go na żywo z nowym materiałem.


Podsumowując, na scenie Hali nr2 podczas Terrorym Fever 3 pojawią się w tym roku:

- SPICE 1 (California)
- Slums Attack + Kroolik Underwood, Gandzior, Śliwa
- Pezet
- uczestnicy nagrania "Radio Wolna Europa"
- Glaca (My Riot)
- Kobra & Bezczel + Kroolik Underwood
- DVJ. Rink
oraz artyści, których na razie nie ujawnimy:)

Oto link do przedsprzedaży biletów , która już ruszyła!
Miejsca zakupu: www.go-ahead.pl, www.ticketpro.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl, poznańskie punkty sprzedaży: CIM, Rock Long Luck, Carton Shop, Gazeta Cafe, oraz sklepy sieci Empik, Media Markt i SaturnLogo imprezy jak zawsze autorstwa Boomera.Serdecznie zapraszamy na jeden z najważniejszych festiwali hiphopowych w Polsce!


Copyright © www.PejaSlumsAttack.pl 2006-2015. All rights reserved.
Created by Ka-Design.pl
Google+