Singiel „Radio Wolna Europa” w całości na żywo!

26.10.12 przez Darek96 Podaj dalej

Miniaturka

Już 3 listopada w Hali nr 2 Międzynarodowych Targów w Poznaniu odbędzie się trzecia edycja organizowanej przez Rycha Peję imprezy Terrorym Fever. Po raz pierwszy na scenie zostanie wykonany singiel z płyty „CNO2” „Radio Wolna Europa”, który wraz z Peją wykonuje aż 10 gości! Gwiazdą Terrorym Fever III będzie reprezentant zachodniego wybrzeża USA Spice 1!

– Na trzeciej edycji Terrorym Fever pojawią się prawie wszyscy goście, którzy znaleźli się na naszej najnowszej płycie – mówi Peja. – W tym ci, z którymi stworzyliśmy singiel „Radio Wolna Europa”, czyli ekipa Defuckto z Czech, Azyl z Niemiec, Sniper z Litwy, belgijski R-MC i Loo, Shazaam ze Szwecji, Hijack z Anglii oraz nasz reprezentant Gandzior. Po raz pierwszy na żywo, na scenie wykonamy razem ten ważny dla Slums Attack utwór. Nie można tego przegapić – dodaje muzyk.Na Terrorym Fever III 3 listopada w Poznaniu pojawią się także: Glaca, Pezet, Tewu, Trzeci Wymiar, duet Kobra & Bezczel, Śliwa oraz Kroolik Underwood. Gwiazdą festiwalu będzie Spice 1.
– To ważna postać tzw. sceny Bay Area, aktywny w hip-hopie od 1988 roku, twórca albumu „187 He Wrote” z 1993 roku uważanego za jeden z ważniejszych w historii gangsta-rapu – mówi Peja o gwieździe festiwalu. – Cieszę się, że będzie mógł po raz pierwszy na żywo zaprezentować się w naszym kraju – zachęca muzyk.Podczas Terrorym Fever 3 zostaną wręczone Złote Płyty wszystkim gościom, którzy pojawili się na wydanym 15 września albumie Slums Attack „CNO2”.

Biletów kolekcjonerskich należy szukać w poznańskich punktach: CIM, Rock Long Luck, Carton Shop, Gazeta Cafe oraz Vert i Unhuman!
Możliwość zakupu on-line: www.go-ahead.pl, www.ticketpro.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.plCopyright © www.PejaSlumsAttack.pl 2006-2015. All rights reserved.
Created by Ka-Design.pl
Google+