Peja w ścisłym finale Gwiazd Dobroczynności

12.11.12 przez Darek96 Podaj dalej

Miniaturka

Raper Peja znalazł się w ścisłym finale plebiscytu „Gwiazdy Dobroczynności” organizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce. Zapraszamy do wzięcia udziału w decydującym głosowaniu!

Ryszard Andrzejewski „Peja” to artysta, który nigdy nie odmawia pomocy – czytamy na oficjalnej stronie plebiscytu. – Wraz ze swoim zespołem od 10 lat odwiedza domy dziecka, zakłady poprawcze, wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Artysta zaangażował się w pomoc dla chorej na raka Sary Ignaszak. W ramach akcji „Pomocy dla Sary" zorganizował charytatywny koncert, na którym udało się zebrać środki na leczenie dziewczyny. W tym roku pomógł Bartkowi – podopiecznemu fundacji Małopolskie Serce i bez wahania oddał swoje „gadżety” na licytację, by w wolnej chwili całkiem charytatywnie zagrać wraz z członkami Slums Attack koncert dla Bartka. W maju dał koncert w Brzegu, z którego dochód z zakupu cegiełek–biletów został przekazany na schronisko św. Brata Alberta w Pępicach na rzecz osób bezdomnych i potrzebujących pomocy.– Chęć niesienia pomocy innym, szczególnie tym najbardziej potrzebującym jest dla tak naturalna, jak oddychanie – komentuje Peja. – Nigdy nie obnosiłem się z faktem, że uczestniczę jako wolontariusz w różnego rodzaju inicjatywach wspierających, bo nie uważam, żeby było to coś, czym miałbym się chwalić. Tym bardziej jestem pozytywnie zaskoczony, że ktoś zauważył moje działania i chce to docenić, przede wszystkim dlatego, że będzie to promowało tego rodzaju charytatywne aktywności.

Konkurs to największa kampania medialna i jedyny w Polsce plebiscyt publiczności promujący działania dobroczynne Gwiazd. Tegoroczna edycja jest już czwartą.

Jak czytamy na oficjalnej stronie wydarzenia, tytuł „Gwiazdy Dobroczynności” przyznawany jest w 5 kategoriach Konkursowych: Wolontariusz, Własna działalność społeczna, Twarz kampanii społecznej, Darczyńca organizacji społecznej, Zaangażowanie w program społeczny. Każda edycja Konkursu o tytuł „Gwiazdy Dobroczynności” trwa od września do lutego przyszłego roku. Zaproszenie do składania nominacji do tytułu Gwiazdy Dobroczynności kierowane są do Gwiazd, Fundacji oraz Stowarzyszeń i firm, menedżerów Gwiazd oraz innych instytucji, z którymi w zakresie działalności dobroczynnej współpracują osoby publicznie znane. Spośród nadesłanych zgłoszeń Kapituła Konkursu wskazuje do 25 najlepszych kandydatur, a laureaci Konkursu zostają wyłonieni w drodze otwartego głosowania za pośrednictwem internetu. Kapituła Konkursu przyzna również specjalną Gwiazdę Dobroczynności - Honorową Gwiazdę Dobroczynności dla Kandydata, którego działalność społeczna zasługuje na specjalne uznanie. Imię i nazwisko Laureata Honorowej Gwiazdy Dobroczynności ogłaszane jest na dorocznym Balu Charytatywnym Gwiazd Dobroczynności.


Copyright © www.PejaSlumsAttack.pl 2006-2015. All rights reserved.
Created by Ka-Design.pl
Google+