Slums Attack i Onyx dla Amelki!

05.03.13 przez Łudzik Podaj dalej

Miniaturka

23 marca w klubie Stodoła w Warszawie odbędzie się oczekiwany koncert grup Slums Attack oraz Onyx (NY). Na deskach klubu pojawią się także Kobra X Bezczel, DDK, imprezę rozkręci DJ Rink. Podczas koncertu odbędzie się zbiórka pieniędzy dla chorej Amelki.

– Podczas koncertu SLU w warszawskiej Stodole odbędzie się zbiórka pieniędzy dla Amelki, córeczki naszych znajomych – mówi Peja. – Z całego serca prosimy wszystkich, którzy wybierają się na to wydarzenie, żeby odłożyli przysłowiową złotówkę i pomogli tej dzielnej i niesamowitej dziewczynce walczyć z chorobą! Wierzymy, że razem po raz kolejny udowodnimy, jak wiele możemy zrobić dobrego – dodaje.Zapowiadany koncert jest niewątpliwie oczekiwanym w środowisku wydarzeniem. Onyx to żywa legenda nowojorskiego rapu – zespół wystąpił gościnnie na nowej płycie Slums Attack „CNO2”. Slums Attack polskim fanom hip-hopu, zresztą nie tylko polskim i nie tylko hip-hopu, przedstawiać nie trzeba. Warto przypomnieć, że ostatni krążek Peji i Decksa niedawno zyskał status platynowej płyty.


Onyx i Slums Attack będą 23 marca wspierani przez duet Kobra X Bezczel, który ma na koncie bardzo dobrze przyjęty album „0`7 na dwóch”, DDK oraz DJ Rink.Bilety w cenie 45 zł (do 28.02.), 60 (do 23.03.) oraz 70 zł w dniu koncertu do nabycia za pośrednictwem:
www.hip-hop.pl
www.ticketpro.pl

oraz w stacjonarnie w: sieć salonów EMPiK, Media Markt
i w Hemp Shopie (ul, Dąbrowskiego 5a, Warszawa).


Copyright © www.PejaSlumsAttack.pl 2006-2015. All rights reserved.
Created by Ka-Design.pl
Google+