„CNO2/Hip Hop wciąż żywy" - premiera nowego klipu Slums Attack!

07.06.13 przez Łudzik Podaj dalej

Miniaturka

Dziś (07.06.) o godzinie 21:00 na oficjalnym kanale YouTube Slums Attack odbyła się premiera najnowszego klipu Slums Attack zatytułowanego „CNO2/Hip Hop wciąż żywy”. Obraz ilustruje dwa złączone utwory pochodzące z wydanego w ubiegłym roku nakładem Fonografiki albumu „CNO2”


– Tym razem zdecydowaliśmy się na klip łączący dwa utwory z naszej ostatniej płyty – mówi Peja. – W jednym teledysku spinamy kawałki „CNO2” oraz „Hip Hop wciąż żywy”, myślę że nasza propozycja przypadnie słuchaczom do gustu – dodaje.



Długo oczekiwany album „CNO2” miał swoją premierę 15 września i został wydany nakładem warszawskiej Fonografiki. Płyta już w przedsprzedaży cieszyła się olbrzymim zainteresowaniem, zdobywając pierwsze miejsce TOP50 najlepiej sprzedających się płyt w sieci Empik. Dzień po premierze album zyskał status Złotej Płyty a kilka dni później osiągnął pierwsze miejsce na Oficjalnej Liście Sprzedaży w Polsce! „CNO2” wciąż jest jedną z najchętniej kupowanych płyt hip-hopowych w kraju, sprzedaż albumu dawno już przekroczyła poziom platynowej płyty.






Copyright © www.PejaSlumsAttack.pl 2006-2015. All rights reserved.
Created by Ka-Design.pl
Google+