„Evergreen" - najnowszy klip Slums Attack!

21.10.13 przez Łudzik Podaj dalej

Miniaturka

Już jest najnowszy klip promujący obchody 20 lecia istnienia formacji Slums Attack! Klip promuję jubileuszową płytę „2020 Evergreen” oraz specjalny koncert w poznańskiej Hali Arena, który już w najbliższą sobotę.

Choć to koncert jubileuszowy ma być najważniejszym wydarzeniem w tegorocznych obchodach 20 lecia Slums Attack, fani formacji czekają na jubileuszowe wydawnictwo, czyli płytę „20/20 Evergreen”. Ma to być podwójna płyta – na każdym krążku po dwadzieścia utworów. Oto klip to utworu „Evergreen”Pierwszym singlem promującym wydawnictwo jest utwór “20/20”


Kawałek dostępny jest już w sprzedaży cyfrowej w serwisach: Amazon, iTunes i Deezer

Przypomnijmy, 26 października w poznańskiej Arenie odbędzie się koncert specjalny z okazji 20-lecia Slums Attack. Oprócz Slums Attack na scenie pojawią się wyjątkowi goście: Hemp Gru, Wzgórze Ya-Pa 3, Kaliber 44, Tewu, Kali, Lukasyno & Non Koneksja, KaeN, HZOP, Glaca, Gandzior, Kroolik Underwood, Sheller, Paluch, Śliwa & Aspiratio Crew, Projekt W.E.S.T., Kuba Leciej, DVJ Rink, DJ. Story. Imprezę poprowadzi Ryfa Ri, którą będziecie mieli okazję poznać bliżej za sprawą drugiej edycji programu ŻywyRap! Lada dzień Peja i Decks poinformują o dokładnej rozpisce godzinowej imprezy.Tak jak w poprzednich latach (10 lat SLU, Piętnastak), możemy spodziewać się nie małych emocji i wspaniałego muzycznego widowiska na najwyższym poziomie. Bilety w przedsprzedaży dostępne w sklepach stacjonarnych na terenie całego kraju w cenie - 65zł przedsprzedaż oraz 70zł - w dniu imprezy 26.10.13. Uwaga – sprzedaż elektroniczna zgodnie z procedurami zakończyła się an 10 dni przed planowanym terminem imprezy.


– Wierzę, że stworzymy niespotykane dotąd widowisko, koncert, o którym będzie się mówić jeszcze długo po nim. – mówi o wydarzeniu Peja. – Zaproszeni goście będą stanowić mocny punkt programu. Tak, jak w przypadku 10 i 15 urodzin zespołu SLU stawiamy na poznańską halę Arena. Świadomi tego, iż wielu słuchaczy czeka na to wydarzenie, w sferze zawodowej w tym roku chcemy poświęcić się głownie jeśli nie wyłącznie temu projektowi. Ciężko przygotować koncert jubileuszowy i za każdym razem mamy z tym masę roboty, jednak doświadczenie, które zdobyliśmy na przestrzeni ostatnich lat stanowi stabilną zaporę bezpieczeństwa. Logistyka, próby, booking gości i sam koncert, uwielbiam tego rodzaju wyzwania. Nigdzie indziej, jak w Arenie. Czujemy, że ta robota ma sens a lata pracy nie poszły na marne. Cieszę się, jak dzieciak, że będziemy mogli ponownie świętować wraz z rzeszą oddanych fanów. Fanów bez których ten zespół, ja i Decks, nie przetrwalibyśmy tyle. W końcu zagram jubileuszowy koncert na trzeźwo – śmieje się Peja.


Copyright © www.PejaSlumsAttack.pl 2006-2015. All rights reserved.
Created by Ka-Design.pl
Google+