Jubileuszowa płyta Slums Attack podbija OLiS!

31.10.13 przez Łudzik Podaj dalej

Miniaturka

Po bardzo udanym koncercie z okazji 20lecia Slums Attack zespół Rycha Peji święci kolejne tryumfy. Oficjalne jubileuszowe wydawnictwo grupy, czyli album „20/20 Evergreen” znalazł się na drugim miejscu zestawienia OLiS. Płytę możesz zamówić na: "RapSzop". Premiera płyty „20/20 Evergreen” miała miejsce w sobotę 26 października. Towarzyszył jej ogromny koncert w poznańskiej Hali Arenie, w którym udział wzięło ponad sześć tysięcy osób, zaś obok Slums Attack na scenie wystąpiły takie formacje, jak choćby Kaliber 44, Hemp Gru czy Wzgórze Ya-Pa 3.

W najnowszym zestawieniu OLiS kompilacyjny album Slums Attack zajął drugie miejsce! Wyprzedza go Perfect. Na trzecim miejscu znalazła się Edyta Bartosiewicz.

„20/20 Evergreen” to unikatowa kompilacja 40 utworów zamieszczonych na dwóch krążkach. Peja i Decks podjęli się niełatwego zadania wyselekcjonowania zarazem najbardziej wartościowych, rozpoznawalnych i przełomowych w ich karierze utworów w oparciu o 10 studyjnych albumów. „20/20 Evergreen” to pierwsza i jedyna jak dotąd autoryzowana płyta z pod znaku „Greatest Hits”. Kompilacja zawiera premierowe utwory promujące wydawnictwo – „20/20” oraz „Evergreen”, do którego powstało video. Na płycie usłyszymy również dwa premierowe remixy autorstwa ekipy White House do utworów z wykonawcami zza oceanu. Całość wydawnictwa dopełnia grafika z elementami z pod znaku „Back In the Days” – czyli ilustrowana historia Slums Attack z opisem autorstwa Peji i Decksa. Nie zabraknie również archiwalnych nagrań z pierwszych lat działalności grupy, płyt, które nie są na dzień dzisiejszy w powszechnym obiegu.

Oto klip to utworu „Evergreen”Link do utworu „20/20” (odsłuch)


Copyright © www.PejaSlumsAttack.pl 2006-2015. All rights reserved.
Created by Ka-Design.pl
Google+