Fotorelacja z koncertu 20-lecia Slums Attack

02.11.13 przez Łudzik Podaj dalej

Miniaturka

W bieżącym roku mija 20 lat od założenia przez Peję legendarnej formacji Slums Attack. Z tej okazji w poznańskiej Hali Arena odbył się wyjątkowy koncert, w którym udział wzięło blisko sześć i pół tysiąca osób, zaś na scenie oprócz SLU pojawili się znakomici goście. Zapraszamy do sprawdzenia fotorelacji z wydarzenia która znajduje się na FB Peja Slums Attack

Jubileuszowy koncert odbył się 26 października w poznańskiej Hali Arena. Oprócz Slums Attack na scenie pojawili się wyjątkowi goście: Hemp Gru, Wzgórze Ya-Pa 3, Kaliber 44, Tewu, Kali, Lukasyno & Non Koneksja, KaeN, HZOP, Glaca, Gandzior, Kroolik Underwood, Sheller, Paluch, Śliwa & Aspiratio Crew, Projekt W.E.S.T., Kuba Leciej, DVJ Rink, DJ. Story. Imprezę poprowadziła Ryfa Ri. Zespół Slums Attack na swoim oficjalnym profilu FB udostępnił fotorelację z wydarzenia, której autorem jest Radosław Kuśmierz.

"20-lecie Slums Attack - Fotorelacja, występ SLUMS ATTACK!"

"20-lecie Slums Attack - Fotorelacja, występ gości"

Choć to koncert jubileuszowy miał być najważniejszym wydarzeniem w tegorocznych obchodach 20 lecia Slums Attack, fani formacji doczekali się specjalnej jubileuszowej płyty, czyli „20/20 Evergreen”. Album zaledwie dzień po premierze na sklepowych półkach zadebiutował na drugim miejscu OLiS!

„Evergreen” (klip):„20/20” (odsłuch):


Copyright © www.PejaSlumsAttack.pl 2006-2015. All rights reserved.
Created by Ka-Design.pl
Google+