21.XII. premiera Slums Attack - „B-SIDES”!

28.11.13 przez Darek96 Podaj dalej

Miniaturka

Kompilacja „B-SIDES” to przede wszystkim utwory mniej znane, które w dość w odmienny sposób przedstawiają oblicze zespołu Slums Attack. „Gdyby rynek singlowy w kraju działał jak należy zapewne te utwory znalazłyby się na stronie B każdego wydanego singla" – stwierdza Decks. Premiera: Fonografika, 21.12.13. Zamów preorder już dziś!


Zespół zdecydował się na kolejną po „20/20 Evergreen” kompilację w ramach uzupełnienia płyty, która z racji formuły „Greatest Hits” nie mogła zawierać nic poza najbardziej znanymi kompozycjami.

„Na każdym naszym albumie są perełki, które nigdy nie doczekały się obrazka, a gdyby tak zrobić śmiało stałyby się sztandarowymi singlami. Z sentymentem wybierałem kawałki, które dla mnie zasługują na szczególne uznanie pragnąc jednocześnie aby „B-SIDES” zwróciła uwagę dojrzałego słuchacza i ludzi, których kojarzą Peję wyłącznie za sprawą takich utworów jak „Kurewskie życie” czy „Szacunek ludzi ulicy”. Bo chociaż kilka utworów pochodzi dokładnie z tej samej sesji nagraniowej to merytorycznie mają wiele do zaoferowania” – dodaje Peja.
Pozycja nie jest obowiązkowa dlatego wychodzi tylko do sprzedaży w sieci. „To przede wszystkim płyta, której sami chcemy słuchać” – podsumowuje zespół. Premiera: Fonografika, 21.12.13.






Copyright © www.PejaSlumsAttack.pl 2006-2015. All rights reserved.
Created by Ka-Design.pl
Google+