Peja w klipie Azyla!

17.03.14 przez Łudzik Podaj dalej

Miniaturka

„Kinder des Zorns” to tytuł singla promującego najnowszy album Azyla „Leben eines Fighters”. Do utworu, w którym gościnnie pojawia się Peja został nagrany teledysk. Azyl jest jednym z raperów, którzy pojawili się na płycie CNO2 Slums Attack w utworze „Radio Wolna Europa”

– Bardzo się cieszą, że udało nam się zrealizować klip do tego tracku – mówi Azyl. – Można powiedzieć, że wychowałem się z muzyką Peji. Pierwsze tracki pokazywał mi wspólny kolega Robert, który wychował się w Berlinie na tym samym podwórku, co ja i pochodzi właśnie z Poznania. Słuchałem więc kawałków Peji i Slums Attack, jak jeszcze w Polsce za bardzo nikt go nie znał, parę lat później stał się jednym z najbardziej znanych artystów muzycznych Polski. Utwór „Kinder des Zorns”, czyli „Dzieci gniewu” jest już trochę starszy, długo pracowałem nad tym albumem, który ukaże się 18 kwietnia. Byłem też pod wrażeniem, kiedy Peja mnie zaprosił na track „Radio wolna Europa” na album „CNO2”, to dla mnie wielki zaszczyt i pomogło mi zyskać pierwszych fanów w Polsce. Pod koniec 2013 roku już miałem zamiar wydać płytę „Leben eines Fighters”, ponownie za darmo w necie, jak moje poprzednie płyty „Geschichten des Lebens”, „Straßenkunst” i „Von A bis Z” razem z Thaizzier pod pseudonimem „42Täter”, ale właśnie tacy ludzie, jak Peja, Toony, Greckoe, Thaizzier, Lady Scar i inni nasi ludzie z Berlina dali mi nową siłę, żeby w roku 2014 zbudować cos konkretnego. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy wkładają w ten projekt swoje serce i mnie wspierają. Pozdrawiam również wszystkich fanów w Polsce, w Niemczech i na całym świecie – dodaje Azyl.Album Azyla zatytułowany „Leben eines Fighters” na rynku pojawi się 18 kwietnia nakładem wytwórni Aus dem Nichts Entertainment. Zdjęcia do klipu „Kinder des Zorns” robiono w Berlinie i Poznaniu.

„Kinder des Zorns”, making of:Azyl jest raperem polskiego pochodzenia, urodził się w Warszawie. Na stałe mieszka w Berlinie. Współpracował już z Peją przy okazji utworu „Radio Wolna Europa” z płyty „CNO2” Slums Attack.

Link do klipu „Radio Wolna Europa”:


Copyright © www.PejaSlumsAttack.pl 2006-2015. All rights reserved.
Created by Ka-Design.pl
Google+