Podsumowanie Roku 2013 P-Ń

03.04.14 przez Darek96 Podaj dalej

Miniaturka

Podsumowanie Roku 2013 na poznańskiej scenie hip-hopowej, przeprowadzone przez serwis poznanskirap.com, dobiegło końca. Dzięki Waszym głosom duet Slums Attack mógł świętować zwycięstwa w 5 z 7 dostępnych kategorii, czyli kolejno: Wydarzenie Roku - 20 lat Slums Attack, Impreza Roku - 20 lat Slums Attack, Teledysk Roku - Slums Attack: Evergreen, DJ Roku - Dj Decks, Artysta Roku - Slums Attack oraz usytuować się na 2 miejscu z minimalną stratą w kategoriach Album i Producent Roku. Rychu Peja i Decks komentują następująco wyniki...


Peja: Jest nam niezmiernie miło, że portal poznanskirap.com wziął nas pod uwagę w tegorocznym Podsumowaniu (dla przykładu hip-hop.pl nie skorzystał z takiej opcji) - jesteśmy świadomi, że w takim podsumowaniu liczy się aktywność danej ekipy - i naszym skromnym zdaniem my taką aktywność również w 2013 przejawialiśmy. Dlatego cieszy nas zwycięstwo w kategoriach Wydarzenie Roku, DJ Roku oraz Impreza Roku - jako potwierdzenie udanych obchodów z okazji 20 lecia powstania SLU. To ważne zwycięstwo. Nic tak nie uskrzydla jak dominacja w kategoriach gdzie pod uwagę brane jest wykonanie life i ogólna organizacja koncertu, rozmach i prezencja. Zespół Roku i Klip to kolejna powracająca fala obchodów 20 lecia SLU. Cieszy mnie uznanie słuchaczy, którzy konsekwentnie oddawali na nas głosy w każdej z tych kategorii.
Cieszą też 2 drugie miejsca - pomimo, iż nie wydaliśmy nowego studyjnego krążka uplasowaliśmy się bardzo wysoko w kategorii Płyta Roku. Osobiście nie liczyłem na podium właśnie z racji tego, iż nie mieliśmy za wiele premierowego materiału, co za tym idzie Decks jako producent zaledwie dwóch podkładów na nasz składankowy album zaszedł w tym podsumowaniu bardzo wysoko.
Reasumując, cieszymy się z takiego obrotu sprawy - jak co roku śledziliśmy wyniki i było sporo zabawy, a nawet radochy. Dziękujemy za głosy, pozdrawiamy wszystkich słuchaczy i ekipy, które brały udział w Podsumowaniu oraz sam portal poznanskirap.com. Tymczasem gramy dalej, aby kolejne Podsumowanie mogło nas mocno przytulić. Peace!

Decks: Dziękuję!Copyright © www.PejaSlumsAttack.pl 2006-2015. All rights reserved.
Created by Ka-Design.pl
Google+