Nowa płyta Peji: od wczoraj preorder, jutro nowy klip!

16.09.14 przez Bartosz93 Podaj dalej

Miniaturka

Wczoraj (15.09.) wystartowała przedsprzedaż najnowszego solowego albumu legendy polskiego rapu, Peji. Album zatytułowany „Książę aka. SLUMILIONER” swoją premierę będzie miał 18 października, zaś już jutro raper zaprezentuje nowy, promujący go klip pt. "Back in the Days"

Kolejny solowy krążek Rycha Peji tym razem przy pełnym wsparciu producenckim wrocławskiego duetu White House to 19 premierowych utworów nagranych między styczniem a wrześniem 2014 r. w podpoznańskim La Bomba Studio. Wyczekiwana płyta dostępna jest już w przedsprzedaży za pośrednictwem sklepu internetowego Fonografiki, wydawcy krążka. Zamów preorder już dziś!

Natomiast już jutro, 17.09. swoją premierę będzie miał trzeci klip promujący wydawnictwo. Będzie to obraz do utworu „Back In the Days” z gościnnym udziałem Kroolika Underwood. Płytę promują klipy:Kolejne dwa teledyski ukażą się już po premierze albumu i będą to: „Defekt Mózgu” oraz „Trudny dzieciak 2”.

Goście na płycie „Książę aka. SLUMILIONER” to różnorodność styli w rapie (Bezczel, Śliwa, Dono), nie obyło się również bez ciekawych połączeń z wokalistami głównie w refrenach (Hellfield z Nekromera, Marek Dyjak, Glaca, Kroolik Underwood). Nie zabraknie artystów zagranicznych. Ci już potwierdzeni, to Jeru the Damaja, Jack the Ripper (NY), De2s (Paris), Greckoe (Berlin) – pojawią się wspólnie w utworze „Full Time Job” (oprócz nich wokalnie wspierają tam Rycha: RDW, Śliwa, Gandzior, Azyl i Toony). W utworze „No Surrender” kolejna wielka postać zza Oceanu – legendarny MC z Nowego Yorku – AZ!

Większość skreczy na album nagrał DJ. Danek, oprócz niego gościnnie udzielił się DJ. Ace i DJ. Decks. Podstawowa wersja płyty to 1 cd z ponad 70 minutami muzyki. Wersja rozszerzona o drugi bonusowy krążek z wersjami instrumentalnymi i remixem jednego z utworów w wersji pre-orderowej (z dodatkową okładką).

Nowe wydawnictwo Rycha na pewno spełni oczekiwania słuchaczy gustujących w jego solowych produkcjach. Po stonowanym „Na serio” Ryszard powraca do drapieżnego rapu, który prezentował m.in. na „SŻG”. Album ze względu na zaproszonych gości i zróżnicowane podkłady muzyczne oraz same autorskie pomysły głównego bohatera w pełni zasłuży na uznanie wielbicieli szczerego, bezkompromisowego rapu. Czekamy!


Copyright © www.PejaSlumsAttack.pl 2006-2015. All rights reserved.
Created by Ka-Design.pl
Google+