„Back in the Days” – nowy klip Peji!

17.09.14 przez Łudzik Podaj dalej

Miniaturka

Peja prezentuje najnowszy klip promujący płytę „Książę aka. SLUMILIONER”, która swoją premierę będzie miała 18 października. Teledysk powstał do utworu „Back In The Days” z gościnnym udziałem Kroolika Underwood! „Back In the Days” z gościnnym udziałem Kroolika Underwood jest trzecim klipem promującym album RPS/WHR „Książę aka. SLUMILIONER”:Płytę promują jeszcze dwa klipy:
Kolejne dwa teledyski ukażą się już po premierze albumu i będą to: „Defekt Mózgu” oraz „Trudny dzieciak 2”.
Kolejny solowy krążek Rycha Peji tym razem przy pełnym wsparciu producenckim wrocławskiego duetu White House to 19 premierowych utworów nagranych między styczniem a wrześniem 2014 r. w podpoznańskim La Bomba Studio. Wyczekiwana płyta dostępna jest już w przedsprzedaży za pośrednictwem sklepu internetowego Fonografiki, wydawcy krążka.

Goście na płycie „Książę aka. SLUMILIONER” to różnorodność styli w rapie (Bezczel, Śliwa, Dono), nie obyło się również bez ciekawych połączeń z wokalistami głównie w refrenach (Hellfield z Nekromera, Marek Dyjak, Glaca, Kroolik Underwood). Nie zabraknie artystów zagranicznych. Ci już potwierdzeni, to Jeru the Damaja, Jack the Ripper (NY), De2s (Paris), Greckoe (Berlin) – pojawią się wspólnie w utworze „Full Time Job” (oprócz nich wokalnie wspierają tam Rycha: RDW, Śliwa, Gandzior, Azyl i Toony). W utworze „No Surrender” kolejna wielka postać zza Oceanu – legendarny MC z Nowego Yorku – AZ!
Większość skreczy na album nagrał DJ. Danek, oprócz niego gościnnie udzielił się DJ. Ace i DJ. Decks. Podstawowa wersja płyty to 1 cd z ponad 70 minutami muzyki. Wersja rozszerzona o drugi bonusowy krążek z wersjami instrumentalnymi i remixem jednego z utworów w wersji pre-orderowej (z dodatkową okładką).

Zamów preorder już dziś!

Nowe wydawnictwo Rycha na pewno spełni oczekiwania słuchaczy gustujących w jego solowych produkcjach. Po stonowanym „Na serio” Ryszard powraca do drapieżnego rapu, który prezentował m.in. na „SŻG”. Album ze względu na zaproszonych gości i zróżnicowane podkłady muzyczne oraz same autorskie pomysły głównego bohatera w pełni zasłuży na uznanie wielbicieli szczerego, bezkompromisowego rapu. Czekamy!


Copyright © www.PejaSlumsAttack.pl 2006-2015. All rights reserved.
Created by Ka-Design.pl
Google+