Peja liderem sprzedaży!

15.10.14 przez Łudzik Podaj dalej

Miniaturka

„Książę aka. Slumilioner” to tytuł najnowszej płyty RPS/WHR, czyli kolejnego projektu Peji przy wsparciu duetu producenckiego White House Records. Oczekiwany album pojawi się na sklepowych półkach już 18 października. Tymczasem, już dziś poznański raper zajmuje pierwsze miejsce na liście sprzedaży bestsellerów hip-hop oraz trecie miejsce w sprzedaży ogólnej bestsellerów Empik!

Album „Książę aka. Slumilioner” wyprzedza w liczbie przedpremierowo sprzedanych egzemplarzy na empikowej liście bestsellerów rap&hip-hop m.in. takich twórców, jak Kali, Paluch czy B.O.K. W sprzedaży całościowej na liście bestsellerów krążek plasuje się na miejscu trzecim.

– Cieszymy się z sukcesu Peji. – mówi Damian Ekman z Fonografiki, która wydaje najnowszą płytę Peji. – Oczywiście, do premiery albumu pozostało nam jeszcze kilka dni i mam nadzieję, że największe emocje przed nami – dodaje.

Premiera najnowszej solowej płyty Peji (RPS) odbędzie się 18.10. Dzień wcześniej, artysta opublikuje nowy klip promujący wydawnictwo – będzie to obraz do utworu „Defekt Mózgu”. Dotychczas album promowany jest klipami:

Jeszcze 15.10. Rychu przystępuje do kolejnych zdjęć teledyskowych – tym razem ekipa 9liter FILMY zmierzy się z sequelem kultowego utworu – "Trudny dzieciak "2. W planach jest także klip do utworu „Know How” , „Full Time Job” oraz do kolejnych trzech wybranych utworów. Wśród potwierdzonych gości na płycie znaleźli się: AZ, Jeru the Damaja, Jack the Ripper (NYC), De2s (Paryż), Greckoe, Azyl (Berlin), Toony (Dusseldorf), Śliwa, RDW, Gandzior, Kroolik Underwood, Dono z TEWU, Bezczel, Glaca, Hellfield z Nekromera oraz Marek Dyjak. Płyte w całości wyprodukował duet White House a w poszczególnych utworach udzielili się DJ Decks, DJ. Danek i DJ. Ace.

Album „Książę aka. SLUMILIONER” ukaże się nakładem wytwórni Fonografika.

Album cały czas można nabyć drogą preorderu:
RPS/WHR "Książę aka. SLUMILIONER" 1CD
RPS/WHR "Książę aka. SLUMILIONER" 2CD

Premierze płyty będą towarzyszyły spotkania z fanami m. in w Poznaniu oraz Warszawie.


Copyright © www.PejaSlumsAttack.pl 2006-2015. All rights reserved.
Created by Ka-Design.pl
Google+