Dziś premiera solowej płyty Peji! Raper spotka się z fanami!

18.10.14 przez Łudzik Podaj dalej

Miniaturka

„Książę aka. Slumilioner” to tytuł najnowszej płyty RPS/WHR, czyli kolejnego projektu Peji przy wsparciu duetu producenckiego White House Records. Oczekiwany album od dziś dostępny jest na sklepowych półkach, zaś sam Peja spotka się w wybranych miejscach z fanami.


Album „Książę aka. SLUMILIONER” ukazuje się dziś nakładem wytwórni Fonografika. Wśród gości na płycie znaleźli się: AZ, Jeru the Damaja, Jack the Ripper (NYC), De2s (Paryż), Greckoe, Azyl (Berlin), Toony (Dusseldorf), Śliwa, RDW, Gandzior, Kroolik Underwood, Dono z TEWU, Bezczel, Glaca, Hellfield z Nekromera oraz Marek Dyjak. Płyte w całości wyprodukował duet White House a w poszczególnych utworach udzielili się DJ Decks, DJ. Danek i DJ. Ace.

W kolejnych dniach po premierze raper spotka się z fanami:

19.10.14. Poznań, spotkania w Media Markt M1 (od 11.00) i King Cross Marcelin (od 17.00)

21.10.14. Warszawa, Spotkanie w Empik Junior 18.30

23.10.14. Poznań, Spotkanie w Merlinie ul. Głogowska

Natomiast 24.10. w poznańskim Eskulapie odbędzie się specjalny koncert dla Kroolika Underwood, na którym premierowo zostanie wykonany cały materiał z nowej płyty.

17.10. swoją premierę miał „Defekt Mózgu”, czwarty klip promujący solowy krążek Peji. Jak w przypadku pozostałych, za jego produkcję odpowiada ekipa 9Liter FILMY.Dotychczas album promowany był klipami:
W przygotowaniu są kolejne teledyski. Tym razem ekipa 9liter FILMY zmierzy się z sequelem kultowego utworu – „Trudny dzieciak 2”. W planach jest także klip do utworu „Know How”, „Full Time Job” oraz do kolejnych trzech wybranych utworów.

Album „Książę aka. Slumilioner” wyprzedza w liczbie przedpremierowo sprzedanych egzemplarzy na empikowej liście bestsellerów rap&hip-hop m.in. takich twórców, jak Kali, Paluch czy B.O.K. W sprzedaży całościowej na liście bestsellerów krążek plasuje się na miejscu drugim.


Copyright © www.PejaSlumsAttack.pl 2006-2015. All rights reserved.
Created by Ka-Design.pl
Google+