Peja: to już 10 lat z Fonografiką

11.02.15 przez Bartosz93 Podaj dalej

Miniaturka

Mija dekada od współpracy Peji z wytwórnią Fonografika. 17 lutego 2005 roku światło dzienne ujrzał kultowy album Slums Attack zatytułowany „Najlepszą Obroną Jest Atak” i był to początek współpracy poznańskiego rapera z warszawska wytwórnią

Bardzo się cieszę, że Rysiek nigdy nie zwątpił w naszą firmę – mówi prezes firmy Aleksander Brejnak. – Zawsze był, jest i będzie dla nas czołowym artystą. W zeszłym roku kolejne złoto za płytę „Slumilioner” daje powód do dumy, bowiem to również dziesiąta złota płyta na jego i naszej ścianie.

Z okazji okrągłej rocznicy kolaboracji z artystą wytwórnia przewidziała specjalną promocję na zakup albumu „Najlepszą Obroną Jest Atak” - pierwszej płyty wydanej w szeregach Fonografiki przez Ryśka.

Zamów album NAJLEPSZĄ OBRONĄ JEST ATAK


Jak podkreśla na swoim Facebooku Peja: „17 lutego mija 10 lat od wydania naszej pierwszej płyty w wytwórni Fonografika. Płyta Najlepszą Obroną jest Atak zyskała status złotej w roku 2011 po uzyskaniu sprzedaży 35 tys. sztuk Dziś nadal współpracujemy z Fono i wydajemy tu płyty, które nadal pokrywają się złotem a nawet platyną. W związku z okrągłą rocznicą szukajcie na stronach Fonografiki info o specjalnej cenie na N.O.J.A. od zaraz.” (pisownia oryginalna)
Copyright © www.PejaSlumsAttack.pl 2006-2015. All rights reserved.
Created by Ka-Design.pl
Google+