HIP HOP FEVER (40 URODZINY RYCHA PEJI)

25.10.16 przez Łudzik Podaj dalej

Miniaturka

Festiwal HIP HOP FEVER to kontynuacja drogi obranej przy kreowaniu kolejnych edycji festiwalu TERRORYM FEVER. Wracam pod zmienioną nazwą by tworzyć wydarzenia dla ludzi z pasją. Podobnie jak w przypadku Terrorym Fever, kontynuujemy tradycję na Hali nr 2 MTP. Koncert odbędzie się 2 grudnia, bilety możecie zamawiać internetowo na Biletomat.pl lub w sklepie stacjonarnych Vert Shop.Wydarzenie na fb: TUTAJ!

W ramach imprezy będziecie mogli posłuchać i obejrzeć na żywo czołowych wykonawców polskiej sceny HIP HOP, którzy z okazji 40 urodzin Rycha Peji tłumnie pojawią się tego dnia w Hali nr 2. HIP HOP FEVER to również okazja do zagrania przez Rycha mocno wyselekcjonowanego materiału, plus premierowe wykonanie utworów z takich płyt jak "DDA" (premiera 22 kwietnia) oraz "Remisja (Premiera 2 grudnia!). Na scenie zagrają: PEJA/SLUM ATTACK, GANDZIOR, SOKÓŁ I MARYSIA STAROSTA, KAEN, PIH, LUKASYNO, HEMP GRU, GLACA (SWEET NOISE), JERU THE DAMAJA, KOBRA, DIXON 37, MIEJSKI SORT, ŻARY, RYFA RI, PTP, DONO (TEWU), WIRASZKO (MUCHY), BRAHU, RDW, FU, HZOP, DVJ RINK, DJ DANEK, DJ ZEL, HIRASS ORAZ GOŚĆ NIESPODZIANKA

Powrót do macierzy oznacza start od zera, kto pamięta klimat poprzednich imprez, będzie wiedział o co chodzi. A chodzi o szacunek, zaufanie i dobrą muzykę.


Copyright © www.PejaSlumsAttack.pl 2006-2015. All rights reserved.
Created by Ka-Design.pl
Google+