Peja/Slums Attack (prod. Brahu) Negatywny Feedback - Klip + Data premiery

11.02.17 przez Łudzik Podaj dalej

Miniaturka

Przedstawiamy Wam pierwszy klip/singiel promujący album "Remisja" Peja/Slums Attack (prod. Brahu). Obrazek do kawałka "Negatywny Feedback" zrealizowała ekipa 9liter FILMY.
Start preorderu – 3 marca 2017 wraz z klipem do utworu "Dekalog Rycha". Premiera płyty 7 KWIETNIA.W preorderze dodatkowy krążek z instrumentalami, płyta z podpisem i dodatkową grafiką. Przewidujemy też pakiety z koszulką, bluzą etc. Szczegóły dotyczące preorderu już wkrótce.


Wstępna traklista:

1. Intro
2. Negatywny Feedback
3. Dekalog Rycha
4. Taki chłopak jaj ja
5. Boo-Ya (jak Tribe)
6. Remisja
7. Odlot
8. Jestem ikoną
9. Nadal
10. W pogoni za marzeniami
11. 1976

W początkowej fazie przygotowań album miał ukazać się końcem 2016 roku. Jednak po długich konsultacjach Rychu postanowił przesunąć datę premiery prawie aż o pół roku, aby wrócić z materiałem, który będzie w pełni satysfakcjonujący nie tylko dla samego rapera, ale przede wszystkim dla słuchaczy. „Razem z producentem Brahu Bratem spowolniliśmy tempo prac, na co wpływ miała głównie choroba, którą przebyłem. W międzyczasie wyniknęło kilka spraw wydawniczych, które obaj musimy uregulować. Oczywiście wiąże się z tym jeszcze więcej pracy. Wielokrotnie tego typu obciążenie działało stymulująco. Tym razem zabrakło energii i rzeczywiście trzeba było osiągnąć tytułowy stan Remisji by po zatrzymaniu choroby, z którą się zmagam móc powrócić do pracy. Czas oczekiwania postaramy się Wam optymalnie zrekompensować dobrze wykonaną pracą” - mówi Peja

To pierwszy klip Peji promujący nadchodzące wydawnictwo. Za produkcje odpowiedzialna jest firma 9liter FILMY. Raper zapowiedział już kolejne produkcje video.

Na album składa się około 16 utworów. Poznaliśmy już część tytułów. Nad wieloma Peja nadal pracuje pod czujnym okiem znanego gdańskiego producenta-Braha. Poczynania rapera w studio możemy na bieżąco śledzić na jego kanale YT pejaslumsattack

Relacje ze studia:
Copyright © www.PejaSlumsAttack.pl 2006-2015. All rights reserved.
Created by Ka-Design.pl
Google+