Peja/Slums Attack - 2050 EP (prod. Magiera) - Preorder

15.02.20 przez Łudzik Podaj dalej

Miniaturka

Najnowsze wydawnictwo Rycha i Magiery to zestaw luźno zarejestrowanych utworów będących swoistą kontynuacją blisko 20 letniej współpracy. EP-ka zawiera 7(/8) premierowych utworów z czego pierwszym promującym będzie Smog. W planach klip do utworu Taran, który stanowi kwintesencję nowinek duetu. Na krążku spora niespodzianka w postaci utworu Nowa Autobiografia oraz bardzo mocny kawałek zatutułowany Reakcja Łańcuchowa.
Klasyczny HIP HOP to Wejście smoka i Moja gra (feat?). Jako dodatek utwór W imię zasad (tylko w wersji deluxe z podpisami), która zostanie wydana w specjalnym boxie zawierającym dodatkowe cd, pocztówki, plakat i specjalną maskę:) Nakład wersji deluxe to 2020 sztuk. Wersja standard wystawiona do sprzedaży preorderowej to limit 3 tys sztuk. Wersja standard ukaże się w pudełku sbj i w swojej podstawowej wersji zawierać będzie 7 utworów.

PREORDER PŁYTY "2050" MOŻESZ ZAMÓWIĆ TUTAJ!
2050 to swoisty Warm Up przed planowanym na jesień krążkiem o nazwie Black Album. Utwory z EP-ki ukażą się standardowo na platformie yt oraz w streamingu.Aby nie wyjść z formy artyści zdecydowali się nie przerywać współpracy po premierze G.O.A.T. czego konsekwencją jest mocny wjazd w pierwszy kwartał 2020.


Copyright © www.PejaSlumsAttack.pl 2006-2015. All rights reserved.
Created by Ka-Design.pl
Google+