"Polska kultura Hip-Hop potrzebuje więcej świadomych odbiorców"

Mamy połowę roku. Od premiery "Reedukacji" minęło już też trochę czasu. Opadły emocje więc przyszedł czas na chłodną kalkulację. Zapraszamy na rozmowę podsumowującą ostatnie sześć miesięcy Peji. Z wywiadu se3y dowiecie się jak Rychu ocenia sukces ostatniej płyty i czy chciałby coś w niej zmienić. Przeczytacie także o planach koncertowych, nowej płycie, współpracy z Onyx, MyRiot i czeskim DeFuckTo. O tym jak odnalazł się w roli wydawcy oraz o nagrodach branżowych.


LaBombaStudio Oficjalnie!

LaBombaStudio zaprasza wszystkie raperki i raperów, wokalistki i wokalistów, zespoły i solistów, muzyków oraz lektorów do najlepszego studia nagraniowego mieszczącego się w pod poznańskiej Dąbrowie. LaBombaStudio oferuje najwyższej jakości sprzęt i profesjonalną obsługę, niepowtarzalną atmosferę i optymalne ceny. Aktualnie w naszym studio toczą się prace na największe produkcje na które wszyscy czekają - Paluch "Syntetyczna mafia" czy WSRH2! Już teraz możecie sprawdzić czym dysponujemy, co jesteśmy w stanie dla Was zrobić, odwiedzając oficjalny fanpage na Facebooku: www.facebook.com/LaBombaStudio. KONTAKT: labombastudio.info@gmail.com


Adam Brysz vs Slums Attack

"Zazwyczaj podczas koncertów idzie przewidzieć prawie wszystko" - tymi słowami Rychu Peja rozpoczyna swój list, w którym relacjonuje niezwykłe wydarzenie z dnia 2. lipca podczas koncertu "Tylko Rap Festiwal" w Świętochłowicach. Adam Brysz, polski judoka oddał w ręce poznańskiego rappera srebrny medal za II miejsce w Pucharze Europy Seniorów w Judo oraz swoją drugą skórę - judogę! Przed Wami "Walcz! Wierz! Trwaj!" - relacja świętochłowiczanina i "Uhonorował nas najwyższym wyróżnieniem" - zapis spostrzeżeń Peji wobec szlachetnego czynu sportowca.


Na planie klipu "Kto ma renomę"

Przed Wami making of oraz fotorelacja pierwszej części zdjęć do klipu "Kto ma renomę". Za realizację wideo odpowiadają Michał Sterzyński i ekipa TBA, a więc podobnie jak w przypadku teledysków "Gruba impra z Rysiem 2" czy "Oddałbym" możecie się spodziewać dobrego materiału. Fotorelacja autorstwa Igora Wojtkowiaka. Gorąco zachęcamy wszystkich do przybycia 24.07. na ul. Swoboda 62a gdzie zaplanowaliśmy drugi dzień kręcenia klipu. Zaczynamy o godz. 10.00. Wymagane koszulki lub bluzy w kolorach czerwonym lub niebieskim. Peace


"Porozumienie ponad podziałami" - wywiad dla Metal Hammer

W najnowszym numerze magazynu muzycznego Metal Hammer znajdziecie obszerny, ilustrowany wywiad z Peją! Materiał zatytułowany "Porozumienie ponad podziałami" ulokowano na 46-47 stronie. Lektura do nabycia przez stronę internetową www.metalmind.pl/metalhammer lub w sklepach z dobrą prasą.


Slums Attack w Heya Club - relacja

Na portalu wszczecinie.pl czeka na Was relacja z koncertu Slums Attack w szczecińskim Heya Club. Z kolei w galeriach fl4shb4ck.pl ukazała się obszerna fotorelacja z imprezy promującej platynowy album "Reedukacja". "Podczas koncertu czuję się tu chciany, lubiany, szanowany, doceniany. W Szczecinie grałem tych koncertów już naście i zawsze dużo miłości tutaj dostajemy. Oczywiście bezapelacyjnie zawsze będę chętnie wracał tutaj na koncerty" - podsumowuje Peja.


Awaria forum!

Informujemy, że forum przez kilka dni będzie nieczynne. Prowadzona są prace naprawcze. Wszystkie posty oraz konta użytkowników zostaną zachowane. Przepraszamy za trudności, zapraszamy na forum ponownie za kilka dni!


<< Nowsze (1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 ) Starsze>>


Copyright © www.PejaSlumsAttack.pl 2006-2015. All rights reserved.
Created by Ka-Design.pl
Google+