Pozdrówki z planu klipu do "Kto ma renomę"

Ekipa SLU Gangu przekazuje Wam serdeczne pozdro z planu klipu do "Kto ma renomę"! 24 lipca zostały zrealizowane ostatnie zdjęcia do teledysku, którego montaż rozpoczyna się właśnie dzisiaj i potrwa cały tydzień. Za tę pracę odpowiedzialni są Michał Sterzyński i Julas. Zachęcamy również do sprawdzania making of oraz fotorelacji z pierwszej części zdjęć do klipu "Kto ma renomę".


Forum znów działa!

Nasze internetowe forum po małej przerwie działa znowu! Konta użytkowników oraz wszystkie tematy zostały zachowane. Ludzi, którzy jeszcze się nie zarejestrowali zachęcamy do aktywnego udziału na forum. Za krótką przerwę techniczną przepraszamy! Peace!


Zapraszamy na koncerty SLU w Mielnie

Wakacyjny urlop rozpoczęty. Jedynymi koncertami w okresie wakacyjnym będą jeszcze tylko dwa występy w Mielnie: 17 lipca w Coco Bongo/Bajka (ul. Kościuszki 14) i 31 lipca w Mango (ul. Wojska Polskiego 44). Bilety do nabycia w poszczególnych klubach w cenie 20 zł. Ponownie na trasę wracamy już we wrześniu! Booking na jesień 2011 jest otwarty.


"To jest mój przełom" - wywiad z Peją

Przed Wami kolejna porcja wywiadu z Rychem Peją. W rozmowie dla nastek.pl artysta odpowiada na pytania dotyczące m.in. miasta Szczecin, przełomu w swoim życiu, konsekwencji zmian, oceny dotychczasowego dorobku muzycznego. Wywiad został przeprowadzony 24 czerwca po koncercie w klubie Heya w Szczecinie.


"Polska kultura Hip-Hop potrzebuje więcej świadomych odbiorców"

Mamy połowę roku. Od premiery "Reedukacji" minęło już też trochę czasu. Opadły emocje więc przyszedł czas na chłodną kalkulację. Zapraszamy na rozmowę podsumowującą ostatnie sześć miesięcy Peji. Z wywiadu se3y dowiecie się jak Rychu ocenia sukces ostatniej płyty i czy chciałby coś w niej zmienić. Przeczytacie także o planach koncertowych, nowej płycie, współpracy z Onyx, MyRiot i czeskim DeFuckTo. O tym jak odnalazł się w roli wydawcy oraz o nagrodach branżowych.


LaBombaStudio Oficjalnie!

LaBombaStudio zaprasza wszystkie raperki i raperów, wokalistki i wokalistów, zespoły i solistów, muzyków oraz lektorów do najlepszego studia nagraniowego mieszczącego się w pod poznańskiej Dąbrowie. LaBombaStudio oferuje najwyższej jakości sprzęt i profesjonalną obsługę, niepowtarzalną atmosferę i optymalne ceny. Aktualnie w naszym studio toczą się prace na największe produkcje na które wszyscy czekają - Paluch "Syntetyczna mafia" czy WSRH2! Już teraz możecie sprawdzić czym dysponujemy, co jesteśmy w stanie dla Was zrobić, odwiedzając oficjalny fanpage na Facebooku: www.facebook.com/LaBombaStudio. KONTAKT: labombastudio.info@gmail.com


Adam Brysz vs Slums Attack

"Zazwyczaj podczas koncertów idzie przewidzieć prawie wszystko" - tymi słowami Rychu Peja rozpoczyna swój list, w którym relacjonuje niezwykłe wydarzenie z dnia 2. lipca podczas koncertu "Tylko Rap Festiwal" w Świętochłowicach. Adam Brysz, polski judoka oddał w ręce poznańskiego rappera srebrny medal za II miejsce w Pucharze Europy Seniorów w Judo oraz swoją drugą skórę - judogę! Przed Wami "Walcz! Wierz! Trwaj!" - relacja świętochłowiczanina i "Uhonorował nas najwyższym wyróżnieniem" - zapis spostrzeżeń Peji wobec szlachetnego czynu sportowca.


<< Nowsze (1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 ) Starsze>>


Copyright © www.PejaSlumsAttack.pl 2006-2015. All rights reserved.
Created by Ka-Design.pl
Google+