Peja i Decks nie zwalniają tempa!

Rozpoczęły się przygotowania do kolejnych klipów promujących platynowy album "Reedukacja". Ruszyły również prace nad 12 utworami, które zasilą album "Całkiem Nowe Oblicze 2" . Część pierwsza z lat 98/99 już niebawem doczeka się dwupłytowej reedycji (oryginalny krążek + remixy z nielegala "Otrzuty '99). Peja i Decks nie zwalniają tempa!


Kobra - Gin & Tonic feat. Ramona23, Paluch, My-Key. (prod. FulS)

RPS Enterteyment z dumą prezentuje czwarty klip promujący album Kobry "Na Żywo Z Miasta Grzechu". Oprócz Kobry mamy zwrotki RY 23 i Palucha. Refren popełnił My-Key. Obrazek do utworu "Gin & Tonic" zrealizowała ekipa Wendland Films. Miłego oglądania.


RP: "Rymy, których politycy słuchać nie lubią"

"Wrzucasz kartkę i wybierasz drób" śpiewa Lady Pank o wyborach. "Nie wierzę w drugą Irlandię" rapuje Peja. Nie wszyscy artyści chwalą władzę. Muzyka powinna mieć więcej przekazu. Dlatego twórca powinien mówić o rzeczach ważnych - wyjaśnia "Rz" Peja. Choć jego albumy świetnie się sprzedają, a "Reedukacja" już pięć dni po premierze zyskała status płyty platynowej, zabarwione politycznie utwory rapera trudno usłyszeć w mediach. Zdaniem muzyków stacje emitują takie piosenki niechętnie, bo obawiają się reakcji polityków. Zapraszamy do czytania artykułu rp.pl


Vixen "Rozpalić tłum" - singiel

RPS Enterteyment z dumą prezentuje tytułowy utwór z płyty Vixena „Rozpalić tłum". Przypominamy, że drugi oficjalny krążek naszego artysty puszczamy do sklepów 18 czerwca. Sprawdźcie utwór, który już teraz możecie bezpłatnie odsłuchać na naszym kanale. O tym, że Vixen ma potencjał zarówno jako producent i autor tekstów nie musimy nikogo przekonywać dlatego stawiamy na jego rap i z niecierpliwością wyczekujemy premiery płyty. RPS człowieku!


Dariusz Działek brązowym medalistą MP w rugby!

28 i 29 maja na boisku przy ul. Grunwaldzkiej 244 w Gdańsku do rywalizacji przystąpiły najlepsze męskie drużyny naszego kraju, w składzie których zobaczyliśmy większość kadrowiczów. Tytuł obroniła gdańska Lechia, ale chętnych do sięgnięcia po tegoroczne trofeum nie brakowało a grono zespołów aspirujących do gry o medale było wyjątkowo szerokie. Po raz pierwszy w historii polskiego rugby były to zawody dwudniowe a patronat nad mistrzostwami objął Prezydent Miasta Gdańsk, Paweł Adamowicz. Dlaczego o tym wszystkim piszemy na łamach naszego portalu? Otóż Dariusz Działek bardziej znany pod pseudonimem DJ. Decks jako pierwszoligowy zawodnik rugby drużyny KS Posnania zdobył z kolegami brązowy medal pokonując AZS AWF Gdańsk i jest to pierwszy tak znaczący sukces w olimpijskiej odmianie popularnych „siódemek” (skład siedmioosobowy) w całej historii poznańskiego klubu.


Gandzior "Gorące Wersy Płoną" - zapowiedź

Z nieskrywaną dumą oświadczamy, że płyta Gandziora (wcześniej Gandi Ganda) "Gorące wersy płoną" trafi do oficjalnego obiegu już 18 czerwca br. Ten pojedynczy krążek zawierający 21 utworów w pełni przygotowanych muzycznie przez poznańskiego producenta Hirassa (również Blajstar) to pierwszy legalny album wydany po kilku latach od podziemnego debiutu: "My, ulica, rap".


Vixen "Rozpalić Tłum" - zapowiedź

Po niespełna dwóch latach od legalnego debiutu Vixena ("New-Ton") i około roku od ukazania się ostatniego mixtape`u "Vixtape 3" RPS Enterteyment ma przyjemność odsłonić szczegóły na temat najnowszego dzieła tego artysty. Album "Rozpalić Tłum" to 17 premierowych utworów jeszcze nigdy tak szczerych i tak dopracowanych! Album jest w pełni uniwersalny, a powiedzenie "mówiąc do wszystkich trafiasz do nikogo" wydaje się tracić swoją reputację. Mała liczba gości wskazuję na wyjątkowo osobisty charakter płyty. "Rozpalić Tłum" to motywator dla zwykłego człowieka, to próba interpretacji świata w oparciu o wiarę i nadzieję. Przy pisaniu, produkowaniu i nagrywaniu tej płyty założenie było proste... osiągnąć wyższy level!


<< Nowsze (1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ) Starsze>>


Copyright © www.PejaSlumsAttack.pl 2006-2015. All rights reserved.
Created by Ka-Design.pl
Google+