Popkiller: tuż przed wręczeniem platyny

Z przyjemnością prezentujemy wam kolejny videowywiad, tym razem zarejestrowany już po premierze albumu, tuż przed odebraniem w Warszawie platynowej płyty. Niestety nie mogło być z nami Decksa, który musiał przygotowywać się do koncertu w Białymstoku, ale z Rychem (i towarzyszącym mu Gandziorem, który opowiedział conieco o nadchodzącej solówce) ucięliśmy sobie krótszą, bo trwającą "ledwie" godzinę z hakiem rozmowę. Sprawdźcie wywiad udzielony specjalnie dla popkillera!
Popkiller - Wideo-wywiad z Peją: część 1, część 2, część 3 .


Gandzior "Gorące Wersy Płoną" tracklista i okładka

Prezentujemy Wam oficjalną tracklistę i okładkę kolejnej solowej płyty Gandziora - "Gorące Wersy Płoną". Na płycie obok reprezentanta poznańskiego PC Parku gościnnie pojawią się Rychu Peja, Kobra, Wilku, Bilon, Żary, Antek, Glon. Album ukaże się jeszcze przed wakacjami nakładem wytwórni RPS ENTERTEYMENT. Bądźcie czujni!


ONYX zapowiada koncert w Eskulapie

Już tylko 10 dni dzieli nas od najważniejszego wydarzenia muzycznego na terenie Wielkopolski w tym półroczu. Zapraszamy do sprawdzenia wideo zapowiedzi wspólnego koncertu Slums Attack i ONYX, który odbędzie się już 13.05. br w poznańskim klubie Eskulap. Oprócz gości zza oceanu na scenie pojawią się wszyscy polscy goście z płyty „Reedukacja": O.S.T.R., Kali, RY 23, Paluch, Kubiszew, Śliwa, Kobra, Medi Top Glon oraz Gandi Ganda, który rozgrzeje Was utworami z zapowiadanej na czerwiec płyty: „Gorące wersy płoną". Nie zabraknie również towarzyszy broni z poprzednich krążków Peji: na imprezie pojawią się: Brahu, PTP, TEWU i RDW. Będzie się działo!


Wywiad z Peją i DJ'em Decksem

Zachęcamy do sprawdzenia wywiadu, którego udzielił Peja z Decksem przy okazji koncertu SLU w Częstochowie specjalnie dla czewa.tv. A w naszej galerii możecie zobaczyć zdjęcia z wyżej wymienionego koncertu, których autorem jest Marcin "Gabla" Gawliczek. Peace!

CzewaTV: Wywiad z Peją i DJ'em Decksem


Zdjęcia z Łodzi i Katowic

W naszej galerii ukazały się zdjęcia z sobotniego koncertu w łódzkiej Dekompresji. Podczas występu wręczona została platynowa płyta za album "Reedukacja" dla zasłużonego gościa - O.S.T.R.! Polecamy również fotorelację z marcowego koncertu w Katowicach, zamieszczoną na stronie megaclub.pl.


Fabuła ft. Peja & Ewa Prus - Porozmawiajmy

Białostocka FABUŁA oraz wytwórnia Step Records ma przyjemność zaprezentować kolejny singiel z zapowiedzianej na czerwiec płyty białostoczan zatytułowanej MADE IN 2. Utwór pt. Porozmawiajmy z gościnnym udziałem legendy poznańskiej sceny Peji oraz utalentowanej wokalistki Ewy Prus, jest kolejnym (po Pijany Bankrut, Ziarna Czasu oraz Znów) singlem z nadchodzącego albumu.


Slums Attack plus goście z płyty i ONYX w Eskulapie!

RPS Enterteyment, TERRORYM i Unhuman zapraszają na najważniejszą imprezę tego półrocza w Poznaniu. 13 maja w klubie Eskulap odbędzie się premierowy koncert Slums Attack z platynową płytą „Reedukacja”. Na zaproszenie Peji i Decksa pojawią się wszyscy polscy goście. Oprócz tego jako gość specjalny wystąpi legendarna formacja z NYC: ONYX! O szczegółowym Line up-ie poinformujemy Was niebawem. Jak zwykle nie zabraknie profesjonalnej oprawy w postaci dobrego dźwięku, świateł i telebimów. SLU Gang dba o swoje miasto. One!


<< Nowsze (1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 ) Starsze>>


Copyright © www.PejaSlumsAttack.pl 2006-2015. All rights reserved.
Created by Ka-Design.pl
Google+