Nate Dogg nie żyje

Dnia 15 marca 2011 z naszego świata odeszła kolejna czołowa postać muzyki RAP/R&B. Nate Dogg zmarł w wieku 41 lat. Przyczyna Jego zgonu nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona, jednak jak można było wyśledzić z informacji Nathaniel Dawayne Hale przeszedł w ostatnim czasie kilka udarów mózgu co znacznie pogorszyło Jego stan zdrowia. Artysta wydał solowo albumy "G-Funk Classics Vol. 1 & 2", "Music & Me", "Nate Dogg" oraz "The Hard Way" ze swoim składem 213. Współpracował z wieloma pionierami muzyki rap. Pokój!


Jeru the Damaja zagra z Peją w Warszawie

Już 26 marca w warszawskim klubie Fonobar odbędzie się koncert promocyjny płyty Slums Attack 'Reedukacja'. Tego wieczoru fani usłyszą premierowy materiał z platynowego już albumu oraz kilka starszych utworów. Peja i Dj Decks wspierani będą przez Gandi Gandę oraz większość gości pojawiających się na 'Reedukacji'. Na zaproszenie zespołu w Warszawie pojawi się legendarny Jeru the Damaja, który wykona wspólnie ze Slums Attack kawałek 'Oddałbym'.


SLU z wizytą w Szamotułach

14 marca grupa Slums Attack na zaproszenie wychowawców odwiedziła Zespół Szkół Specjalnych im. Jana Brzechwy w Szamotułach. Artyści odpowiadali na pytania uczniów, a także mieli przyjemność wysłuchania na żywo utworu muzycznego napisanego specjalnie na tę okazję. Spotkanie przyniosło radość wielu dzieciom i młodzieży, a dla niektórych było absolutnym spełnieniem muzycznych marzeń. Zapraszamy do oglądania zapisu video.


Re-Turn 2011: Tarnów, Katowice

Zapraszamy na kanał YT Dj.Decksa, na którym ukazała się wideo relacja z koncertów w Tarnowie i Katowicach. SLU na trasie "Re-Turn 2011" promuje swoje najnowsze platynowe już wydawnictwo "Reedukacja". Jak się bawiła publika w Tarnowie? Jaki klimat panował w Katowicach? Ominęły Cię te wydarzenia? Sprawdź zapis video!


Wp.pl: "Polacy kochają Peję?!"

Portal wp.pl analizując wydarzenia związane z rapperem Peją i jego składem Slums Attack na przełomie ostatnich miesięcy podsuwa proste, a zarazem odważne pytanie: "Polacy kochają Peję?!". Wpływ na tę sugestię mają sukcesy poznańskich artystów, którzy mimo negatywnego rozgłosu w mediach pod koniec 2009 roku sięgają obecnie po największe laury we własnej branży, które nie miałyby miejsca bez udziału rzeszy fanów, a więc złoto "Reedukacji" przed premierą i tytuł platynowej płyty kilka dni po premierze, szczyt listy OLiS w debiucie oraz ogromna ilość koncertów i ich niezwykła atmosfera. "Polacy kochają Peję?!"


"Reedukacja" zdobyła PLATYNĘ i OLiS!

Kolejny raz w tak krótkim odstępie czasu przyszło nam się dzielić z Wami niezwykłą informacją. Album zespołu Slums Attack "Reedukacja" osiągnął status PLATYNOWEJ płyty 5 dni po fizycznej premierze. Nasi fani po raz kolejny pokazali klasę sięgając po 30 tys. sztuk pojedynczych egzemplarzy. To niecodzienne zjawisko w kategorii muzyki rap pozwala nam optymistycznie patrzeć w przód, wiedząc iż polski słuchacz w dobie piractwa internetowego i hejtingu udowadnia, że muzyka jest nadal ważna windując w niecały tydzień "Reedukację" do statusu platyny i pierwszego miejsca w debiucie na zestawieniu OLiS. A wszytko to bez ani jednego teledysku i promocji w dużych mediach. Do zobaczenia na koncertach! Z fartem!


Kolejne koncerty SLU w marcu

Jak już wcześniej informowaliśmy 19 marca 2011 w Kluczborku Hala OSiR (ul.Mickiewicza 10) odbędzie się "Rap Era #1", na której wystąpi poznański duet Slums Attack kontynuujący swoją trasę "RE-TURN 2011". 25 marca ekipa SLU zawita do białostockiego klubu Herkulesy (ul. ul. Mickiewicza 2), aby promować tam swoje najnowsze wydawnictwo "Reedukacja". SLU na scenie wspierać będą Kobra, Gandi Ganda oraz Fabuła. Bilety na ten wieczór do nabycia w sklepach Free-way, Hemp Szop oraz w klubie Herkulesy. Kolejnego dnia czyli 26 marca SLU wraz z gośćmi udzielającymi się na projekcie oraz dodatkowo Fabułą i DDK zagrają koncert we warszawskim Fonobarze (ul. Wawelska 5). Przedsprzedaż biletów tylko na stronie rapportal.pl.


<< Nowsze (1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ) Starsze>>


Copyright © www.PejaSlumsAttack.pl 2006-2015. All rights reserved.
Created by Ka-Design.pl
Google+