Piąta część wywiadu dla popkiller.pl

Piąta część video wywiadu dla serwisu popkiller.pl to rozmowy na temat korzeni naszej kultury, zmian dokonanych w ubiegłej dekadzie, negatywnych skutków ograniczeń do jednego nurtu muzycznego oraz wielu innych ciekawych wątków. Zapraszamy przed monitory! Peja "Za mało jest wsparcia, za dużo kibicowania" - podsumowanie dekady cz. 5


Nate Dogg nie żyje

Dnia 15 marca 2011 z naszego świata odeszła kolejna czołowa postać muzyki RAP/R&B. Nate Dogg zmarł w wieku 41 lat. Przyczyna Jego zgonu nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona, jednak jak można było wyśledzić z informacji Nathaniel Dawayne Hale przeszedł w ostatnim czasie kilka udarów mózgu co znacznie pogorszyło Jego stan zdrowia. Artysta wydał solowo albumy "G-Funk Classics Vol. 1 & 2", "Music & Me", "Nate Dogg" oraz "The Hard Way" ze swoim składem 213. Współpracował z wieloma pionierami muzyki rap. Pokój!


Jeru the Damaja zagra z Peją w Warszawie

Już 26 marca w warszawskim klubie Fonobar odbędzie się koncert promocyjny płyty Slums Attack 'Reedukacja'. Tego wieczoru fani usłyszą premierowy materiał z platynowego już albumu oraz kilka starszych utworów. Peja i Dj Decks wspierani będą przez Gandi Gandę oraz większość gości pojawiających się na 'Reedukacji'. Na zaproszenie zespołu w Warszawie pojawi się legendarny Jeru the Damaja, który wykona wspólnie ze Slums Attack kawałek 'Oddałbym'.


SLU z wizytą w Szamotułach

14 marca grupa Slums Attack na zaproszenie wychowawców odwiedziła Zespół Szkół Specjalnych im. Jana Brzechwy w Szamotułach. Artyści odpowiadali na pytania uczniów, a także mieli przyjemność wysłuchania na żywo utworu muzycznego napisanego specjalnie na tę okazję. Spotkanie przyniosło radość wielu dzieciom i młodzieży, a dla niektórych było absolutnym spełnieniem muzycznych marzeń. Zapraszamy do oglądania zapisu video.


Re-Turn 2011: Tarnów, Katowice

Zapraszamy na kanał YT Dj.Decksa, na którym ukazała się wideo relacja z koncertów w Tarnowie i Katowicach. SLU na trasie "Re-Turn 2011" promuje swoje najnowsze platynowe już wydawnictwo "Reedukacja". Jak się bawiła publika w Tarnowie? Jaki klimat panował w Katowicach? Ominęły Cię te wydarzenia? Sprawdź zapis video!


Wp.pl: "Polacy kochają Peję?!"

Portal wp.pl analizując wydarzenia związane z rapperem Peją i jego składem Slums Attack na przełomie ostatnich miesięcy podsuwa proste, a zarazem odważne pytanie: "Polacy kochają Peję?!". Wpływ na tę sugestię mają sukcesy poznańskich artystów, którzy mimo negatywnego rozgłosu w mediach pod koniec 2009 roku sięgają obecnie po największe laury we własnej branży, które nie miałyby miejsca bez udziału rzeszy fanów, a więc złoto "Reedukacji" przed premierą i tytuł platynowej płyty kilka dni po premierze, szczyt listy OLiS w debiucie oraz ogromna ilość koncertów i ich niezwykła atmosfera. "Polacy kochają Peję?!"


"Reedukacja" zdobyła PLATYNĘ i OLiS!

Kolejny raz w tak krótkim odstępie czasu przyszło nam się dzielić z Wami niezwykłą informacją. Album zespołu Slums Attack "Reedukacja" osiągnął status PLATYNOWEJ płyty 5 dni po fizycznej premierze. Nasi fani po raz kolejny pokazali klasę sięgając po 30 tys. sztuk pojedynczych egzemplarzy. To niecodzienne zjawisko w kategorii muzyki rap pozwala nam optymistycznie patrzeć w przód, wiedząc iż polski słuchacz w dobie piractwa internetowego i hejtingu udowadnia, że muzyka jest nadal ważna windując w niecały tydzień "Reedukację" do statusu platyny i pierwszego miejsca w debiucie na zestawieniu OLiS. A wszytko to bez ani jednego teledysku i promocji w dużych mediach. Do zobaczenia na koncertach! Z fartem!


<< Nowsze (1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 ) Starsze>>


Copyright © www.PejaSlumsAttack.pl 2006-2015. All rights reserved.
Created by Ka-Design.pl
Google+