"Remsja" Peja/Slums Attack prod. Brahu - Informacje o albumie

18.11.16 przez Łudzik Podaj dalej

Miniaturka

Przedstawiamy Wam oficjalny front okładki albumu "Remisja", którego autorem jest niezawodny Forin! Razem z Brahu Bratem spowolniliśmy tempo prac, na co wpływ miała głównie choroba, którą przebyłem. W międzyczasie wyniknęło kilka spraw wydawniczych, które obaj musimy uregulować. Płyta "Remisja" ukaże sie pod szyldem RPS Enterteyment i dziś mogę potwierdzić to z całą pewnością. Oczywiście wiąże się z tym jeszcze więcej pracy.
Planowaną na 2 grudnia premierę przekładamy na przyszły rok, uważamy bowiem, że tak będzie najlepiej dla tego projektu pod każdym względem. Pragniemy przygotować regularne promo i w odpowiednim czasie uruchomić preorder. Bez zbytecznego pośpiechu. Dołożymy wszelkich starań aby płyta na tym tylko i wyłącznie zyskała. Tym samym po raz ostatni wyznaczam publicznie jakikolwiek deadline jako sztywna datę by pracować pod presją czasu. Wielokrotnie tego typu obciążenie działało stymulująco. Tym razem zabrakło energii i rzeczywiście trzeba było osiągnąc tytułowy stan Remisji by po zatrzymaniu choroby, z którą się zmagam powrócić do pracy. Pisząc o chorobie nie mam tu tylko na myśli zwykłej infekcji i przyjmowania anybiotyków. Bez obaw - nie zapiłem:) W przyszłym tygodniu wracamy do studia i ruszamy ze zdwojoną energią. Przez te półtora miesiąca zastoju mimo nieobecności w studiu powstało mnóstwo ciekawych rzeczy, które wspólnie pragniemy zrealizować. Nie pytajcie nas kiedy ukaże się płyta - napiszę tylko, iż najpóźniej z początkiem wiosny:) Czas oczekiwania postaramy się Wam optymalnie zrekompensować zajebiście dobrze wykonaną pracą:)
Relacje ze studia pojawią się jak tylko zjawimy się na miejscu. Pozdrawiam wszystkich słuchaczy zainteresowanych projektem i proszę o trochę wyrozumiałości. Świat przecież nie kończy się w tym roku:) Jeśli są osoby, które koniecznie muszą wydawać swoją radosną twórczość tego dnia co my - oczywiście nie zabraniamy nikomu poczekać do ogłoszenia przez nas kolejnej realnej daty premiery by mogli zaspokoić swoje chore ambicje:) #rolling_stones

Oficjalna okładka płyty.Relacje ze studia:


Copyright © www.PejaSlumsAttack.pl 2006-2015. All rights reserved.
Created by Ka-Design.pl
Google+